Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Neskutečně originální seriál s opravdu praštěným humorem. Už dlouho jsem se ale nezasmála tak jako u této bláznoviny. Nejlepší díl je asi parodie na COPS, to jsem fakt umírala.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Miluji večeře u Simpsonů. Kvalita však, bohužel, s posledními sériemi rapidně klesá. Prvních cca 15 řad je ale naprostý kult a i když je vidíte třeba podesáté, nenudí.

Divoký anděl (1998) (seriál)

Já to jako malá žrala natolik, že tomu prostě odpad dát nemůžu...

Můj táta hrdina (1994)

Tento film jsem měla jako malá opravdu moc ráda. S přibývajícím věkem se mi už sice tak dokonalý nezdá, pořád je to ale lepší průměr a dobrá zábava.

Titanic (1997)

Tento film rozhodně nepovažuji za dokonalý, ale je pro mě srdcová záležitost. Miluji ho už od dětství a i když jsem ho viděla snad tisíckrát, nikdy se mi neomrzí. Je vidět, že si s ním Cameron hodně pohrál, triky jsou navíc na tehdejší dobu opravdu velkolepé. Herci podávají výborné výkony, Leovi a Kate věřím každé slovo a přestože vím, jak to dopadne, pokaždé jim držím palce. Zážitek z filmu navíc podtrhuje fantastická hudba, která si Oscara stoprocentně zasloužila. Jasných 5*.

Dívka na koštěti (1971)

Kdyby nebylo pár logických nesmyslností (např. když Kraus a spol. kouzlili, i když nebyli čarodějové), dala bych s přehledem 5 hvězd.

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad)

Rytmus je teda pěkně trapný. Jinak, talentů je jako každý rok a některé hlášky jsou docela povedené. Hodnotit to ale nebudu, stejně by to nebylo objektivní. Mě prostě zajímá hudba i názory porotců na zpěv jednotlivých soutěžících, takže to sledovat nepřestanu.

Kmotr II (1974)

Bravo! Špičkové! Geniální!.....Pokračování se obvykle prvnímu dílu nevyrovnají ani z poloviny, toto je ale výjimka, která potvrzuje pravidlo. I když má Kmotr II délku na hranici únosnosti, nenudí snad ani minutu. Děj je velice depresivní - Michael, jehož vraždění byly v první části pochopitelné, se zde stává krutou a nelítostnou zrůdou, která postrádá jakékoli city. Vyzvednout by se dalo mnoho věcí, mě ale zaujaly především herecké výkony, které jsou vynikající, obzvlášť dvojice De Niro a Al Pacino. Ačkoli Kmotr I bude vždy mým favoritem, druhý díl je rozhodně více než důstojným pokračováním.

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Jeden z nejkrásnějších filmů, jaké jsem kdy viděla. Vtipný, zajímavý, se skvělou hudbou, krásnou přírodou a skvělými hlavními představiteli. Opravdu překvapení, čekala jsem nudný western...

Billy Elliot (2000)

Mě tedy nikdy balet moc nebral, ale po tomto filmu bych na něj klidně zašla. Perfektně natočené, zahrané, odvyprávěné.... no, mohla bych toho napsat opravdu hodně. Radši ale budu stručná: Billy Elliot zaujme, nadchne i dojme. Velmi příjemné překvapení.