Pomáda (1978)

Až na ten příšerně kýčovitý konec to nemá chybu. :) Co píseň, to perla. Jeden z nejlepších muzikálů, ne-li nejlepší, co jsem viděla.

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad)

Je to hloupé, povrchní a zinscenované, ale prostě mě to baví a je to ideální jako oddechovka nebo kulisa, odpad! tudíž dát nemůžu. :D

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Tu elektrickou kytaru si u písničky "Holka nebo kluk" mohli kudla odpustit...

Micimutr (2011)

Zas tak zlé to nebylo, ale vidět bych to znovu opravdu nemusela. Pohádka bez atmosféry, ze které prolínání se současností udělalo frašku.

Flashdance (1983)

Já vím, je to plné klišé, ale mně se to jednoduše líbilo.

Přátelé (1994) (seriál)

Není snad dílu, který bych neviděla. Přestože se Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Ross a Chandler někdy chovají pitomě a člověk by je nejraději zabil, přátele jako je by chtěl snad každý. Od prvního dílu první série do posledního dílu 10. série kvalitní zábava pro celou rodinu. Tento seriál má opravdu milý humor, který je sice ujetý, ale rozesměje od srdce.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Šílená volovina, u které se ale nejde neválet smíchy.

24 hodin (2001) (seriál)

U nás dost nedoceněný seriál. Samozřejmě, nejlepší seriál všech dob to není a i on má své mouchy (občasné chyby v logice, přehnaný "amerikanismus" a slabší šestou sérii). Za svou originalitu, napínavost a děj plný zvratů si ale podle mě alespoň 4* zaslouží. Nezapomenu na doby, kdy jsme se s mamkou těšily na každý díl a hystericky jej prožívaly. Jednou to začnete sledovat a nemůžete přestat, neskutečně to vtáhne do děje.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Klasika, která nikdy nezklame. Seriál, který pobaví všechny generace, od malých desetiletých capartů po osmdesátileté babičky.