Halloween II (1981)

Oproti nudné jedničce. Je tohle opravdu hustá zabijačka ve který jsou strašidelné chvíle kdy člověk vraha nečeká a on vyskočí. Herci mi příjdou v tomhle dílu že jich více umí hrát. prostě paráda, tenhle díl mě dostal.

Halloween (1978)

Tohle je jeden z mála hororů u kterého mě víc bere remake ten je depresivnější a dívá se více pod masku vraha. Tenhle film má pouze navíc Jamie Lee a Donalda Pleasence ale jinak mě film vůbec nevzal. Vůbec není strašidelný a postavy mi nijak nepřirostou k smrti, vraždy jsou takové nijaké a ten začátek je takovej moc rychlej. Prostě tenhle film je nic moc ale když se podíváme na dnešní horory tak se jedná pořád o kvalitu.

G. I. Joe (2009)

Tohle je ta nejlepší reklama na hračky jakou jsem v životě viděl

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Zoufalky jsem velice zbožňoval, ale bohůžel s posledními sériemi jak to bývá, šla postupně výborná tendence až do průměru, a s poslední serií, jsem rád že seriál skončil, ale i tak nelituji že jsem se seriálem vydržel tolik hodin, a i když poslední řady mě mírně zklamali. Miluju Zoufalky až na Huffman(a její family, ty bych už po sézoně vystřelil pryč), zoufalce, a celou wisteria lane. Nezapomenu 1-2 série 100%(♥) 3-4 série 90% 5 série 60% 6-7 série 70%, 8?