• Thriller

Hezké vesnice hezky hoří (1996)

Tento film, považuji zatím za jeden z nejlepších na toto téma. Film o Jugoslávském konfliktu může udělat pouze Jugoslávec. Mám pocit, že hrdinové nejen tohoto filmu jsou jako malé děti. Jsou veselé a hravé, když jim dáte do ruky sirky, tak pravděpodobně něco zapálí. A snad díky nedostatku rozumu umějí být někdy až neskutečně kruté. Po shlédnutí každého filmu o této válce, mi čím dál tím víc nejde do hlavy, jak se to mohlo stát. ,,O jaké válce?,,

Dogville (2003)

Ač je tento počin hodnocen veskrze kladně, mě to absolutně nezaujalo. Ani ryba ani rak, tedy ani film ani divadlo a podpora roztřesené kamery to dorazila. Tohle představení na ,,palubě letadlové lodi,, opravdu nemusím.

Donnie Darko (2001)

Na hlavním obsahu - což je oficiální text distributora je opravdu vidět, že lidé kteří tyto obsahy píší buď film vůbec nevidí, nebo ho vidí jen z části, nebo u toho něco dělají. Proto také tyto obsahy většinou nečtu a zkrátka se ,, jen,, podívám na film. No a ohledně Donnieho Darka - nenapadlo někoho, že vlastně nevíme jaký byl doopravdy, protože to co se odehrálo v celém filmu mohlo být několik minut jeho posledního snu? Můžeme se domnívat a to je právě ONO! Tohle je můj šálek kávy. 5*

Stupeň 7: Konec světa (2005) (TV film) odpad!

Ani snad za komentář nestojí, po pár minutách člověk ví, že musí přepnout. Pak mu to ale nedá a chce se přesvědčit jestli je to všechno možné .... a ono je :-(

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Já mám tento seriál uvedený v oblíbených, avšak včera po shlédnutí dílu č. 19 (taškařice okolo Zemanovy svatby) uvažuji o změně. Prvních 15 dílů však za to stojí, čím je ale seriálové číslo vyšší, tím větší agitka a vůbec je to nějak horší. Proto musím dát průměrné ***

Chyťte doktora (2007) odpad!

Slabý, ale opravdu slabý příběh. Jediný, kdo se dá považovat za herce je Vilhemová a Janžurová. Zvlášť tristní byla postava primáře (v roli L. Sobota). V půlce jsem to vzdal. Takže 0