• Životopisný

Polární expres (2004)

Americká přeslazená pohádka, spíš muzikální. Příběh klasický, ale přesto dobře zpracovaný. Prostředí Severního pólu bylo pěkné a i docela realistické. Jedna z těch průměrných vánočních odpoledních pohádek. 60%

Wonder Woman (2017)

Bohužel nejhorší DC. Sice se mi líbil začátek se Stevem a Amazonkami, ale čím dál to šlo, tím více to bylo překombinované, bylo tam i spoustu chyb z hlediska vizuálních efektů, ale aspoň že závěr neosladili. 60%

Narcos - Bossí strategie (2017) (epizoda)

Bohužel jsem si myslel, že se toto stane. Slabší epizoda na rozjezd, i po tříměsíční pauze od Narcos. Sice se nám otevírá prostor na zajímavé dějové linky, ale akce v tomto díle moc nebylo. 80%

Nejsilnější hlas - 2015 (2019) (epizoda)

Wow! Brutální díl. Roger už vypadá hooodně špatně a Gretchen toho využívá. Příští epizoda bude hustá. 98%

Nejsilnější hlas - 2012 (2019) (epizoda)

Asi zatím nejslabší díl, teď mi ten skok o 4 roky vadil. Po jedněch volbách další. 79%

Narcos - Los Pepes (2016) (epizoda)

Konec Pabla Escobara se blíží a tvůrci to dávají jasně najevo stupňováním tempa. Nejlepší byla ukázka, že nikdo nesmí ani do kostela, protože by to mohlo přinést smrt některého člena rodiny. 95%

SpongeBob v kalhotách - Extreme Spots/Squirrel Record (2012) (epizoda)

Polovina dílu s rekordy mě hodně bavila. U první půlky mi ovšem přišlo, že tvůrcům došly nápady a jen ukazovali extrémy od činností, které dělali Patrick se Spongebobem. 80%

Nejsilnější hlas - 2008 (2019) (epizoda)

Epizoda hodně zaměřená na dezinformace. Skok o 7 let mi vůbec nevadil. 90%