Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Naozaj som sa v tom snažil nájsť to čo mám na star wars rád a miestami to tam aj bolo, ale potom to zasa cele niekam uletelo. Film ma v celku bavil aj keď občas už nudil, hlavne pri najdlhšej vesmírnej nahánačke všetkých čias. Mam pocit, že aj tá loď mala koniec koncov autopilota, ale to by zasa nemohla spôsobiť efekt ako z japonskej mangy. Je tam tak veľa nezodpovedaných otázok, že niektoré scény vo mne neprebudili vôbec žiadnu emóciu. Možno sa však ešte dočkáme nejakých vysvetlení v pokračovaniach, aj keď pre niekoho to už môže byť neskoro. Mám z toho zmiešané pocity a myslím, že určite sa z toho dalo vyťažiť viac. Takto star wars pre mňa zostúpil medzi bežné filmy.

Táta je doma 2 (2017)

Vianočné klišé ktoré neomrzí. Toto je presne typ filmu na ktorý človek musí mať náladu. Záverečná scéna plná sentimentu a humoru z ktorého mi často krát bolo trápne aj za samotných hercov. Film som videl v kine a to tomu dodalo tu správnu atmosféru. Ak má človek náladu na to zasmiať sa a vypnúť od zbytočností tak tento film je to pravé.

Rivalové (2013)

Každý musí mať svojho životného rivala, ktorý ho motivuje k výkonom o akých sa mu ani nesníva. Táto snímka to potvrdzuje. Hrdosť a odhodlanosť Nikiho poraziť odvekého rivala Jamesa mu v podstate zachránila kariéru a možno aj život. Celý film sa divák vezie na vlne príjemnej atmosféry a kvalitného spracovania. Odporúčam vidieť s kvalitným zvukom.

Thor: Ragnarok (2017)

Film na mňa od začiatku pôsobil trošku ako paródia. Niektoré scény sa snažili byť až nasilu vtipné a miestami som zabudol či pozerám film alebo video na youtube kde Thor v čase civil war žil v Austrálii s kamošom Darrylom. Avšak voľba zepelinov ako podklad k záverečnej bitke ma spolu s efektami dostala až na to oko. Film bol dobrý, a poteší aj nezainteresovaného diváka.

Liga spravedlnosti (2017)

Ak mám byť úprimný od filmu som veľa neočakával a preto ma celkom milo prekvapilo, že to nebolo až také zlé ako som počúval od ľudí ktorí to už mali za sebou. Bolo to priemerne dobré a myslím, že sa z toho dalo vytiahnuť oveľa viac. Mam pocit akoby všetci boli nímandi a bez supermana by si ani neprdli čo v komixoch nie je až tak celkom pravda. Hlavný nepriateľ nič moc a cele to pôsobilo tak nejak divne. Niekde niekto z DC robí chybu a koniec koncov hovoria to aj čísla. Za mňa priemer.