Star Trek: Picard - Season 3 (2023) (série)

Skoda toho roztahovani deje, myslim si, ze by tomu 6-ti dilna (nebo jeste lepe velmi uderna 4-dilna) serie slusela zasadne vic.

Star Trek: Picard - Võx (2023) (epizoda)

Sorry Terry, vzhledem k mnozstvi ptakovin, kterych jsem byl (nejen) v tehle epizode svedkem, ti fakt vic dat nemuzu. Aneb: "ANALOG?!!!"

Pod černou vlajkou - Krveprolití (2015) (epizoda)

Ignoruj prvni sezonu, zacni rovnou tady. Opacko na zacatku epizody ti pripomene vsechno co potrebujes vedet a vyhnes se hodinam zbytecneho blaboleni.

Star Trek: Picard - No Win Scenario (2023) (epizoda)

/RANT _ON Proc se zastavit jenom u Locutuse a rovnou nepridat nekolik Bejoranu, knourajich, ze kryty nacels USS Titan vychazeji z neceho od Cardassianu, jejichz otevrenim glorifikujeme zverstva kterych se spoonheadi dopustili? ... jdu si dat 'kamilek' ... s mlikem /RANT_OFF

Star Trek: Picard - Seventeen Seconds (2023) (epizoda)

Po nekolikrat opakovane informaci o rasach pronasledujicich Jacka a Beverly (a baseballovem micku v minule epizode), Terry konecne oprasuje dalsiho strasaka z minulosti.  Doufam, ze se onen 'close friend' a 'man of honor' vsechno co zna naucil od jednoho konkretniho barkeep-a.  Zbran neznameho puvodu muze zaporak (jak z animaku) pouzit prave tolikrat a jenom tehdy kdyz se to zrovna hodi do scenare (jak v animaku), ach jo. Ale aby nam nebylo lito, ze jsme se ponureho osvetleni na mustku (ani Raffi) stale nezbavili, natacel tuhle epizodu 'kameraman bez minulosti'. Nastesti pro nej nemeli EVA suit, tak jsou prulety stale elegantni. Bud jak bud, jsem si jistej, ze vsechny dosavadni dily treti serie STP, museji urcite delat radost zejmena jednomu cloveku, Vin Diesel.

Odstřelovač (2007)

Hejno znamejch xichtu, hnusnej dopis a lehce prestrelena stopaz ve spionsko vojensky B-takovine (jak ze stare skoly), aneb nechapu kde distributor vzal to mysteriozno.

Zpřítomnělí - Epizoda 6 (2022) (epizoda)

Nejlepsi dil druhe sezony, aneb dobra ukazka toho co udelat, kdyz ti na dalsi uz nikdo neda penize.

Star Trek: Picard - Disengage (2023) (epizoda)

Oproti predchozimu dilu zklamani... Linka s Rafi stale nesmyslne natahovana, dlouhe pohledy mimo zaber kamery taky vycpavaj stopaz, odhaleni otce Beverly syna mydlove nenapadite a dalsi zaporak jako z animaku. Ale abych jen nehudral, za navrat jedne z nejlepsich postav TNG rozhodne palec nahoru a klasicke zvukove efekty hreji u srdce.