Rychle a zběsile 9 (2021) odpad!

Nechutně trapný, předvídatelný a zbytek je o hovně. Hotová filmová kakofonie, která kvalitou zaostává i za Tak jde Čas Vlastně mě potěšilo jediný - zklamání roku bych jen nerad propůjčil jinému filmu. Jestli se tomu ještě tak dá vůbec říkat.

Amélie z Montmartru (2001)

Způsob vyprávění ve mě bude rezonovat hodně, hodně dlouho. Málo filmů se může pochlubit až takhle kouzelným vyprávěním vlastně obyčejného příběhu. Po pár minutách sledování se ze mě stal beznadějný snílek. Prostě majstrštyk!

Neřízená střela (2010)

Parádní anglická komedie s dvojicí mých nejoblíbenějších herců, a sice Billa a Emilly. Kdybych věděl, že na starý kolena potkám takovou nejlepší ženskou, tak bych zabíjel i zadarmo :)

Expedice: Džungle (2021)

Já mám tyhle filmy rád, DJ je naprosto v pohode (aspoň si nevzpomínám na nic, čím by mě sral) a EB je ... no.., jak to říct? Emily je prostě skvělá ve všem :) Trošku mi touhle rolí připomněla další její skvělej film .. tenhle

Total Recall (1990)

Klasická klasika z devadesátek. Jedna z nejlepších. Arny masakruje a hlásí o stošest, Sheron je dokonalá mrcha a hlavně "kvůli tobě si přeju mít tři ruce, baby" :))

Sebevražedný oddíl (2021)

No konečně.. Nekompromisní, nekorektní, sprostý, vtipný, debilní. Jsem si myslel, že to bude v duchu jedničky nebo HQ:BirdsOfPrey... Je osvěžující se takhle seknout )

Vodní svět (1995)

Já to jako malej miloval, je to jeden z filmů, kterej mě naočkoval na nekonečné dobrodružství :)

Rytíři spravedlnosti (2020)

M.M. se pomalu, ale jistě, stává jedním z mých nejoblíbenějších herců současnosti. Tahle role mu pásla parádně .. Celej filmek je suprovej, i když musím přiznat, že jsem čekal úplně něco jinýho - ani to nedokáže srazit moje povrchní hodnocení :)

Sunshine (2007)

Film perfektní, hudba ještě lepší.. Koukám na něj pravidelně jednou za pár let a vždycky si to užiju :)

Stále spolu (2014)

Máloco ve mě zanechá takovej rozpor. Vymanit se ze společnosti a žít v souladu .. se životem, s přírodou, s jednoduchostí v její kráse .. je úctyhodné. No a teď přijde to ale..  Je rozdíl mezi tím být hlava rodiny a být *******. Čekal jsem napůl Robinsona Crusoa a napůl Jana Husa a dostal jsem Göringa s Trumpem.. Bez hodnocení