Ginostra - mafie nespí, mlčí (2002) odpad!

Blbost! Harvei Keitel by po absenci Tarantinovek jakoby nevěděl do čeho píchnout a nechal se tahat po spleti začouzených uliček trapných nízkorozpočťáků. Film se stráášlivě dlouhý a ty dvě hodiny se zdají býti nekonečné. Jak již psal Bouncer, Ginostra je film bez atmošky, vnitřního zázemí a pohody. odpad!

Jack Rozparovač (1988) (TV film)

Příjemní herci, autentická atmosféra a pohodové sledování. Těmito komplimenty svůj soud o filmu Jack the Ripper končím, poněvadž pro mne představuje ideální film na sobotní ráno, na něž si po týdnu ani nevzpomenete. 60%

Život s Louiem (1995) (seriál)

Jednoznačně nejlepší infantilní seriál, který jsem kdy viděl. Válečný veterán Andy, manželka Lora, která ho vždy úspěšně setře a pak Louie... Je to ten nejlepší kresleňák jak pro děti, tak pro dospělé 90%

Přátelé (1994) (seriál)

Nejlepší sitcom, který kdy byl k vidění. Je až neuvěřitelné, že i v desáté sérii je schopen mne rozesmát a i když některý díl vidím podesáté, jeho nejlepší vtipy mne vždy dostanou. Šestice přátel, kteří mají každý svůj specifický styl humoru, který dohromady vyplňuje naprosto geniální mezeru mezi Báječnými lety a Simpsnovi. A tak "Páchneš jako kozel...." :) 100%

Mrtvý bod (2000) odpad!

Klasický televizní odpad, což jsme ale od Wynorského všichni čekali. Nezáživný akčňák s pitomostí děje, nesmyslnými záběry a trapnou zápletkou s diabetikem. Když nad tím přemýšlím, nejvíc se mi líbily titulky ve stylu Hospody 10%

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Málokdy se mi poštěstí, abych u filmu hltal každé slovo, každé slovíčko vážil o několik desítek minut dopředu, představoval si, jak to na podobných vězeňských celách chodí a nedokázal si nastolit utrpení skutečných odsouzených, obviněných na základě nepravých důkazů. To co dokázal geniální režisér Frank Darabont je neuvěřitelné. S Shawshanku sálá skvělá atmosféra, charisma a všem těm hercům to plně věříte. Hodný, ačkoli špatnou minulostí oprášený Morgan Freeman a zdánlivě působící mladík Tim Robbins je dvojka navždy zapsaná na vrcholu světové kinematografie! 99%

Ochránce (2005)

Vina Diesela mám rád. Bylo na něm vždy obdivuhodné, jak si budoval svojí image akčními filmy, a proto vážení, co si mám myslet o tomto? Pravda, bylo zajímavé Vina sledovat v slaboduché ptákovině, která nemá obdoby, jelikož ten chlap byl nudný, nudný, nudný. Ačkoli scéna s kanálem byla dobrá, celkový snímek nedokáže vyčistit poblité tričko. 45%

Snowboarďáci (2004)

Tolik hrozných (až na Mádla) hereckých výkonů, jsem neviděl ani na Pražském Vajíčku 40%

Podezření (2000)

Pravý příklad filmového průměru, který hladového diváka na sobotní večer uspokojí, ačkoliv si po hodině již nevzpomene o čem to vůbec bylo. Podezření je film s výbornými herci potažmo výkony a neuvěřitelně rozvláčným příběhem zakonečeným do minutového a poměrně nečekaného odhalení. Za některé scény v čínském bordelu nemůži dát méně než 60%