• Krátkometrážní

Kostka 0 (2004) odpad!

Film byl strašný. Film byl tak maximálně na 2. hvězdy. Herecké výkony za nic moc nestály a efekty taky. Nic společného s kostkou, hrozně mě sere, že do toho zasahují a pak vůbec nemají šanci přežít. Prozradili tam, že to udělali divní lidi. Ani tím kouskem scény z kostky to nezlepšili. Konec byl blbý. Kdo kdy umře bylo skoro vždy jasné, konec též. Pasti byly nesmyslné. Nechápu, proč tu ženskou, se kterou se kostka posunula musela bodnout injekce (zasahování do děje). Nedoporučuji!!!

Kostka (1997)

Film má skvělý nápad a je docela dobře proveden. Ano je to starší film, ale není to hrozné. Napětí a dobrou podívanou film zaručuje snad po celou dobu. Občas mě i někdy některé smrti a věci opravdu překvapily. Nápad je velice originální a šifry taky. Líbí se mi postavy, ale moje oblíbená postava je nakonec svině a ta druhá umře těsně u konce, což naštve. Film trochu na něčem postrádal, ale je to dobrý film. Celou dobu vypadal film na 4 hvězdy, ale nakonec na 5 hvězd.

Počátek (2010)

Velmi originální nápad. Celý film stojí za to na rozdíl od ostatních 2hodinovek. Ta velká akce je velmi povedená, k tomu tam je ještě jeho šílená žena, která jim kazí plány. Úplně libový jsou ti lidi, když jsou agresivní. Melodie, která se pořád opakuje je skvělá. Je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Doporučuju.

Lady Bird (2017)

Film se mi líbil. Působil opravdově. Hlavní postava se mi chvilku ze začátku zdála špatná, ale nakonec se zlepšila. Ze začátku chce něco zažít a poznat se, ale postupem času se nebojí ukázat a je z ní rebelka. Po dlouhé době zjistí, že to byla chyba, a tak se vymaní z rebelky a chce to napravit. Ona a její kámoška Julie mají skvělý vztah. U konce mi dokonce přijde, že Lady Bird je možná lesba, ale to tak ,,bohužel'' není. Líbily se mi její vztahy a zápletky. Doopravdy jsem nesnášel ve filmu Kyla, bylo mi jasné, že ji nemiluje. Štvalo mě jak furt tvrdil o špatné vládě, ekonomice a telefonech. Doporučuji. Film občas pokulhával mezi 3 a 4 hvězdičkami. Film ubíhal rychle a střihy byly vynikající. Hrozně mě naštvalo, že ten kluk byl gay (SRÁČ JEDEN ZASRANEJ), protože to byl jedinej kterej ji miloval. Dokonce jeho babička bydlela v jejím vysněném domě a beztak měla Iphone.

3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové (2013)

Film byl dobrý. Líbilo se mi, že to bylo podle skutečné události. Vytknul bych některé rozhovory, úchylák jí místo jídla kupoval oblečení, vzal ji na hory mezi lidi, vzal ji do obchodu (zase mezi lidi). Kdybyste chtěli vidět film o tom, jak v některých scénách úchylák říká poslouchej mě, tento film je pro vás jako stvořený. Film se mi prostě líbil, neumím popsat proč, ale koukněte se na něj.

Elevator (2012)

Film je dobrý. Nato, že se děj odehrává jen ve výtahu, tak to není špatné. Herecké výkony jsou dobré, akorát u konce filmu to trochu pokulhává. Líbí se mi jak se postavy mezi sebou hádali. Konec vás překvapí. Pozor teď budou spoilery!! Prostě ta malá holka je k**da. Totální rozmazlený fracek. Zmáčkne tlačítko, pak říká, že má hlad, dělá chudinku, brečí, obviňuje se, každej jí říká, že za to nemůže, i když si to nemyslí. U tý holky beztak rodiče ztratili nad tou holkou kontrolu. Film byl dobrý doporučuji.

Čtverec (2017)

Trailer na film vypadal dobře zajímavě a zvláštně(v dobrém).STOP!!!POZOR!!!STOP!!!Ne oni z toho udělali opravdu nudný film bez děje a o ničem. Film trvá 2 hodiny 30 minut. Celý film se točí okolo příšerně špatné výstavy, kluka, kterého naštval nějakým dopisem a opravdu zvláštní večeře, když myslím opravdu zvláštní, tak opravdu. Film byl nudný bez děje o životě malíře (což málo koho zajímá!) o výstavě a jeho rozmazlených dcerách, které si nechtějí kreslit a místo toho paří minecraft nebo jinou rakovinu. Do filmu pořád cpali bezdomovce bez nějakého významu. Film jsem občas přeskočil, ale nakonec po namáhavém koukání jsem se dostal na konec. Opravdu nedoporučuji.1 hvězdičku za dobré záběry a zpracování.