Nesnesitelná lehkost bytí (1988)

Pro me osobne velmi prijemne prekvapeni.. Po uvodnich titulcich a po precteni nekterych komentaru tady jsem ocekaval tezkou nudu. Tri hodiny pote jsem si pral aby film nekoncil.. Jednim slovem skvoste.

Ve jménu otce (1993)

Úchvatné, strhující, po letech stále dechberoucí drama. Člověku až tuhne krev v žilách, že v moderním a civilizovanám světě je tak okaté bezpraví možné. Dával jsem pomyslných pět hvětdiček kdysi dávno v kině, dávám je i dnes.

Ježíš je normální! (2008)

No ty krávo! Manipulace, sugesce, davové jednání řídící se primitivními impulsy, rituální jednání, dogmatismus, hysterie, fanatismus, primitivismus, substituce omamných látek a pokusy o hypnózu. U některých jedinců může jít o zneužívání vnitřního strachu ze samoty a jejich nízkého sebevědomí. Určitě jsem ještě na něco zapomněl.. Rodiče těch malých dětí by zasloužili pořádnou nakládačku, tohle není fér! :(

Depeche Mode: One Night in Paris (2002) (koncert)

One Night In Paris je nejlepsi zaznam koncertu Depeche Mode, mozna i nejlepsi zaznam koncertu vubec..

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Me ocekavani pohodoveho vecera v kine se naplnilo. Plus bonus ve forme krasne a horkokrevne Penelope! :)