• Krátkometrážní

Full Benefits (2010) (seriál)

Jeden z nejlepších věcí na kterou se chcete po náročném dni podívat. Perfektní na odreagování. 75%

=3 (2009) (seriál)

Ačkoliv některé díly jsou slabší, tak celkově se u =3 hodně bavím a některé Rayovy hlášky nemají chybu. Velkou výhodou je akorát délka, takže si na =3 najdete čas vždycky. 80%

Bite Me (2010) (seriál)

Poměrně slušný seriál, který by s větším rozpočtem mohl být vynikajícím seriálem. 70%

Okresní přebor (2010) (seriál)

Parádní seriál se skvělou fotbalo-venkovskou atmosférou, který mi byl strašně blízký. 80%

Arka (2007)

Bohužel docela nuda, která ve mě žádné pocity jako u ostatních nevyvolala. 30%

Michael Jackson: You Rock My World (2001) (hudební videoklip)

Jak písnička tak klip jsou hodně povedené a MJ je tam za drsňáka a celkově to má parádní švih. A ten tanec! 80%

Občanský průkaz (2010)

Po delší době jsem zase viděl nějaký film, a co víc, český film. Na Občanský průkaz jsem se podíval, protože jsem již dříve viděl trailer a na filmy typu „jak to bylo kdysi“ se vždycky rád podívám. Film mě docela překvapil svým pojetím, ale to vůbec neznamená, že je špatné, právě naopak. Příběh několika kamarádů bojujících s režimem je velmi silný, a o závěru to platí dvojnásob. To vše umocňuje perfektně vybraná hudba a pár vedlejších vtipných momentů, které filmu dodají správný šmrnc a nadhled. Co mi moc nesedělo, tak to byli herci hlavních rolí, ale to je čistě subjektivní názor, a myslím, že stylizačně do filmu dobře zapadli. A ještě bych vytknul trochu delší stopáž. Myslím, že půlhodinka méně by filmu prospěla. Abych to tedy shrnul, Občanský průkaz mě potěšil a poskytl mi zajímavý pohled na tehdejší dobu, za což ho nemohu než doporučit. 75%

Podfu(c)k (2000)

Docela fajny film, u jehož sledování jsem nebyl až tak při sobě, tak mi možná pár věcí uniklo, ale místy hodně dobře pobavil. 75%

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Co mě nejvíce vadilo, tak jsou některé digitální scény na zeleném pozadí, ale jinak se jedná o skoro dokonalý seriál o mafii, kde je vše co k tomu potřebujete. Skvělá atmosféra, stylizace, hudba, děj a hlavně napínavý a nenudící příběh. Takhle bych si představoval Kmotra. 85%