• Krátkometrážní

Čínská čtvrť (1974)

Promyšlená detektivka spadající do doby třicátých let a zpracováním mezi bondovkou a Herculem Poirotem, která vás tak vtáhne do děje, že ji nebudete moct vypnout. 70%

Černá kočka, bílý kocour (1998)

Skvělá komedie chorvatského původu, která vás osloví skvělým prostředím, obsazením a hláškami. I přes pomalejší rozjezd vás chytne a bude bavit do poslední minuty. 85%

Bavorák (2003)

Film ruské produkce, který vynikne především netradičním prostředím a já jako fanda BMW musím dát plus i za toho bavoráka. Herci nejsou špatní, ale filmu by jistě prospěl větší rozpočet. 60%

Atentát (1997)

Průměrný thriller s dobrou zápletkou, který vás bude celou dobu držet napnuté, shazují poměrně špatné herecké výkony. 60%

Můj pes Buddy (1997)

Kravina, kterou pozvedá jenom roztomilost toho psa a Bill Cobbs. Dětem se to ale asi líbit bude. 30%

Zeiten ändern Dich (2010)

Hodně jsem se na to těšil a čekal jsem, že to bude nadprůměrný dokument. Ale to se nestalo. Ono je to 1000 krát lepší. Neuvěřitelný Bushidův příběh, skvělá hudba, herci, emoce... To všechno mi dává jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl. 95%

Let's Pollute (2011)

Špatné to není, ale že by to mělo dostat Oscara? 60%

Gamer (2009)

Na Gamera jsem se docela dlouho těšil a dost jsem od něj čekal, naštěstí mé očekávání postupně upadalo a tak jsem moc zklamaný nebyl. Tři hvězdičky dávám za Gerarda Butlera, který to celé táhnul (nahoru), jinak to bylo nudné, příběh byl o ničem a navíc se mi nelíbila kamera. 50%

Nahoru a dolů (2009) (seriál)

Seriál, který má svůj osobitý neotřelý styl v čele s králem světa Kenny Powersem a jeho úžasným smýšlením a hláškami. 75%

Život Dudesonů (2006) (pořad)

Šílenci z Finska u kterých se vždycky dobře bavím. 75%