Kašlu na lásku (2003)

Je-li Vaše přítelkyně trošku feministicky založená a chcete ji vzít na vtipnou romantickou retrokomedii, nemáte žádnou jinou šanci!

Loupež po italsku (2003)

Myslím si, že budete mile překvapeni, vše je ve svižném tempu, nemožné se podaří, prostě fajn oddychovka.

Přátelé (1994) (seriál)

Nejvtipnější hraný americký seriál, založený na vtipných situacích, které se mohou stát každému z nás, tedy pokud máte alespoň jednu ze zvláštnůstek, kterými oplývají hrdinové. Myslím, že každý z nás si v někom ze slavné šestice najde něco, v čem se pozná i on sám.

Mikrokosmos (1996)

Budete držet palce hovniválovi, nevěříte? Je to tak!

Atlantis (1991)

Nikdy nezapomenu na zpěv operní zpěvačky, doprovázený unaveným máváním ploutví nádherné manty. Geniální.

Ať přiletí čáp, královno! (1988) (TV film)

Myslím, že na TV pohádku to je geniální. Spousta písniček, které už zlidověli, výborné herecké obsazení a výkony výborných herců.

Erasmus a spol. (2002)

Záviděl jsem všem, co měli to štěstí a účastnili se výměného pobytu. Přítelkyně se jej zúčastnila a říkala, že se nechá zažít i víc zábavy... Já se u tohoto filmu bavil.

Kameňák (2003)

Když čekáte katastrofu, může se stát, že vás to něčím drobným mile překvapí.

Gummo (1997) odpad!

Podle hodnocení ostatních a faktu, že tento film patří ke sporným, co se hodnocení týče, počítejte s tím, že buď se vám bude líbit (to jsou ty převažující 4 a 5*) nebo nebude líbit vůbec. Zaleží na tom jak moc nezávisle se cítíte. Já jsem asi příliš komerční.

Příšerky s.r.o. (2001)

Můžete je vidět 100x a vždy si všimnete nějakého nového detailu, který vás pobaví!