Letec (2004)

Spousta úžasných scén, diCaprio, který mi zde jako v prvním filmu nevadí a absolutně bezchybná Cate Blanchet

Alexander Veliký (2004)

Film rozhodně není dokonalý, ale uchvátí vás výpravou, hudbou a překvapivě i hereckými výkony

Adamovo tajemství (2003)

I přes stopáž 98 minut je film neskutečně rozvleklý a souhlasím s ostatními názory, že stopáž by mohla být mezi 20 a 30 minutami přičemž ději by to neublížilo, možná bychom jen přisli o nějaké ty erotické scény, což by "byla velká škoda"

Mezi námi děvčaty (2003)

3 a 1/2 hvězdy, herecký výkon Jamie Lee Curtis však převážil váhy směrem ke čtyřem. Velmi příjemná komedie, která ničím novým nepřekvapí, ničím neurazí a přitom pobaví.

Na dotek (2004)

Překvapivě komorní příběh nahuštěný emocemi a mezilidskými vztahy. Výjimečně kvalitní herecké výkony způsobují, že hlavní postavy jsou lidské - až reálné, to však nic nezmění na faktu, že v poslední třetině je těch zvratů a emocí přeci jen příliš, což je škoda.

Constantine (2005)

Film samozřejmě sám o sobě obstojí: výborný Reeves, neomletý děj a příjemně kvalitní triky. U mě však získává 4 hvězdy i za to, že já jsem prošel peklem, když jsem před 3 měsíci přestal kouřit a toto mě jen utvrdilo v tom, jak správný krok to byl.

Recept za milion dolarů (2003) (TV film)

Extatický pohled na v ruce prvně držené syrové kuřecí stehno, zpomalený záběr na vystříknuté mléko, věta: "řekni mi jedno: vážně tě baví vařit?" a SPOILER :-) : "Musím se ti přiznat, nejsem roztleskávačka, ale pálkařka!" Jedna hězda je prostě z milosti.

Mystikové (2002)

Překvapivě svižná a vtipná komedie!

Hokus pokus (1993)

Od hereckého obsazení jsem čekal mnohem víc, bohužel scénář neodpovídá hereckým kvalitám a film pravděpodobně potěší pouze děti, pro člověka na nemocenské to však je dozajista lepší volba než mexické telenovely.

Ženy pro měny (2004)

Nejsem cílová skupina, proto mě to asi nenadchlo, manželka to však pokládá za velmi dobrý a poučný dokument, že by cílová skupina?