Schimanski - Eskadra (1997) (epizoda)

Dobré pokračovanie, i keď bez suchára Tannera to nie je už ono. Výborná akčná scéna, ktorá nemala chybu: na moste, bomba umiestnená na aute a Schimi to vyriešil geniálne - otvorenie dverí, prudké zabrzdenie pred kamiónom. Len ten Schroder mi pripadal nejak divne a trochu umelo, ten herec mi nejak nesadol. Aj tá baba Bonnerová, nejak som tej herečke tú rolu neuverila. A Schimi vyzerá stále sexy, aj v tých trenírkach a bunde.

Čo ja viem (2014) (pořad)

Moderátor je dobrý, ale relácia je nuda. Po dvoch vzhliadnutí som to prestala pozerať. Teraz po čase som to znova pozrela - a opäť nuda. Mali by to nejako radiálne obmeniť.

Škola detektívky (1989) (seriál)

strašne slabé a nezáživné. Možno v 80.rokoch to malo "šmrnc", ale teraz je to nuda a celé také umelé. Nepáči sa mi ani ako to herci zahrali.

V službách zákona: Kleptomanka (1989) (TV film)

Jedným slovom slabota. Dej a zápletka absolútne nereálne, postavy sa správajú umelo a záver urýchlený.

Recepty doktora Kudrny (1975) (TV film)

Dosť slabé. Proti hereckým výkonom nič nemám, zahrali to skvele, ale niečo tomu filmu chýbalo. Bola to skôr taká inscenácia než film.

Cestou necestou (2015) (pořad)

Je to skôr relácia o krajine, jej pamiatkach a hlavne o živote ľudí než o kulinárii. Ale mne to vyhovuje.

Cestománie (1999) (seriál)

Výborná relácia, zaujímavú krajiny a scény a výborne zvládnuté moderovanie.

Profesionálové (2008) (seriál)

Aj by to celkom ušlo, i keď nové diely už boli nudné. Sedel mi tam Batthyany, Kostelný a Krajčiová, naopak nemusím Latináka.