Roztomilý člověk (1941)

Výborná stará komédia so skvelým obsadením všetkých hercov, ktorá aj dnes pobaví.

Velbloud uchem jehly (1936)

Dosť nudný dej a málo vtipné. Hugo Haas mal skvelé filmy, ale tento sa nepodaril.

Návštěvníci (1983) (seriál)

Výborný seriál v dobe svojho vzniku s výborným hereckým obsadením a vtipnými momentmi.

Detektív Dušo (2018) (seriál)

Jediné, čo tam za niečo stálo bolo pekné prostredie. Ináč, postavy boli zahrané nevierohodne, stupídne dialógy, nezáživné zápletky a korunu tomu nasadil hlavný detektív - blbeček.

Post mortem (2010) (amatérský film)

Zápletka by aj ušla, ale tie herecky zahrané úlohy - umelé, neprirodzené dialógy, čudná mimika hercov, celý film mi pripadal skôr ako amatérsky. A ten záver - rozuzlenie zápletky bol úplne od veci.

Metanol (2018) (TV film)

Musím pochváliť prvý diel. Dej je dobre spracovaný, kamera, kulisy. A herecké výkony hlavných aj vedľajších aktérov tiež nesklamali. Pred zhliadnutím som mala obavy, že to bude nejaký nový gýč, ale som milo prekvapená. Zaujímalo by ma, či tie jednotlivé príbehy obetí idú podľa skutočnosti. A postavy, ktorú zahral Vaculík, mi začína byť ku koncu už trošku ľúto. Druhý diel bol už slabý, vadili mi nepresvedčivo zahrané postavy kriminalistov.

Pronásledovatelé duchů (2014) (seriál)

Spomedzi podobných typov relácii je toto taký slabší priemer. Niektoré diely sú lepšie, iné horšie. Ale dá sa to pozerať.

Krotitelé duchů (2016) (seriál)

Už po vzhliadnutí prvého dielu vidím, že je to slabota. Vyšetrovanie je nudné, je to skôr šaškáreň troch kamarátov a hľadanie paranormálnych aktivít a duchov je iba vedľajšia vec a je to odfláknuté. Skôr ide o show o tých troch.

Tele Tele (2000) (pořad) odpad!

Neskutočná trapošina a akože pokus o vtipnú reláciu. A pani Žílková, no comment.