Profesionálové (1977) (seriál)

Kedysi sme na tom všetci fičali, ale dnes už to nemá taký náboj. Ale stále je to pozerateľné, hlavne kvôli duo Bodie a Doyle, ktorým to iskrí.

Sami s duchy (2016) (pořad)

Mňa to bavilo. Spomedzi relácii podobného typu jednoznačne to lepšie. Páčili sa mi moderné metódy, o ktorých som dovtedy nevedela, že vôbec existujú., napr. Xcam SLS - Structured Light Sensor. Hlavní protagonisti boli dobre zohratí, narozdiel od série Duchové Shepherdstownu, kde to členom tímu spolu vôbec neladilo.

Zorro (1990) (seriál)

Skvelý seriál z mojej mladosti. Výborné príbehy a dobre zahrané postavy. A častokrát vtipné dialógy a dej.

Teorie tygra (2016)

Mám rada oboch skvelých hercov, ale tento film bol nudný, skôr depresívny a postavy nevierohodne zahrané.

Bezdružice (2015) (seriál)

Už zase to dávajú? Tento seriál je ešte trápnejší a nevierohodne zahraný než bol Kameňák. Vždy som sa divila p. Vajdovi že sa znížil k účinkovaniu v takejto akože nanajvýš trápnej komédii. Výsledok je trápnosť a lacný pokus o vtipnosť.A umelo hrané postavy.

Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)

Pre mňa veľmi slabé po skvelej klasike a dobrom Deep Space Nine. Pár postáv bolo zaujímavých, dej a zápletky už nemali taký šmrnc.

Případy podporučíka Haniky (1989) (seriál)

Skvelá dvojica Pleštilová a Dlouhý, ktorým to ladilo a hrali dobre. Ináč, dej a zápletky nudné, brala som to celé skôr ako takú skôr veselohru než krimi.