Místo činu - Kolín - Smrt na ledě (2005) (epizoda)

Po Mieste činu Duisburg (Schimanski) je toto druhá najlepšia séria Tatort. Dej a zápletky sú zaujímavé a je tam napätie a medzi oboma komisármi to iskrí a sú dobre zladení. Ostatné Tarort-y ako Mníchov, Brémy, Frankfurt ....atď ma moc nebavia.

Kriminálka Kolín (1999) (seriál)

Jeden z mála dobrých nemeckých krimi za posledných 20 rokov.

Kriminálka Staré Město (2010) (seriál)

Dej a zápletky sú taký priemer, ale nesedí mi Fialová. Mám ju rada ako divadelnú herečku, ale tu pôsobí dosť nevierohodne a umelo.

Nákupní maniačky (2013) (pořad)

Celkom sa na tom bavím. Ale niektoré súťažiace sú také blbučké pipinky. A niektorí štylisti si asi zmýlili povolanie. A čo tam robí pani Plačková, to je nejaká módna ikona?

Popelka (2015) (pořad)

Oproti slovenske verzii slabota a nuda.

Sanitka (1984) (seriál)

Myslím, že dnešní mladí neocenia tento seriál, keďže pôsobí trochu archaicky. V čase vzniku to bol však pre mňa aj mnohých jeden z najlepších ČR seriálov. Výborne zahraté postavy, veľmi ľudský príbeh, ktorý ma miestami až dohnal takmer k slzám. Čo ma dodnes fascinuje, ako dokázali naši záchranári v tých rokoch aj z toho mála, čo mali k dispozícii, mám na mysli vtedajšiu nedostatočnú technológiu v Československu, vyčariť priam zázraky. V tomto Hanzlík zahral skvele a vierohodne svoju postavu, neústupčivého bojovníka za lepšie podmienky, ale nie pre lekárov, ako bojujú dnes lekári predovšetkým sami za pre seba a svoje platy, ale pre pacientov. Znova podotýkam, ľudsky citlivo napísaný dej (žiadna komunistická propaganda, až na tú emigráciu), kde sa aj prelínali osobné problémy záchranárov a ich blízkych (akurát D. Dolejšová mi liezla na nervy) . A k tomu nádherná pieseň, ktorá sa mi páči dodnes. Nové pokračovanie, ktoré vzniklo pár rokov dozadu radšej nekomentujem. a súhlasím s jedným predchádzajúcim komentárom: jeden z mála seriálů, který dělá zdravotnické profesi čest.

7EDEM s r. o. (2001) (pořad)

Nuda, nuda, nuda. Pokusy o vtipy, ale výsledok trápnosť. Jedine p. Feldeková a p. Lasica majú úroveň.

SuperStar 2018 (2018) (pořad) odpad!

Dajte tam, prosím niekoho, kto stále produkuje novú a kvalitnú hudbu a nežije zo zašlej slávy a kto sa vie správať ako človek na úrovni a má aspoň akú takú úctu k súťažiacim. A ktorý je objektívny. Ináč celá relácia zostane jeden nepodarený brak, o jednom jedinom človeku v hlavnej úlohe a ostatní porotcovia a súťažiaci sú len "křoví". Potom to bude o skutočnej súťaži.