Po stopách duchů (2008) (pořad)

Niektoré diely lepšie, iné horšie. Ako pozitívum vidím moderné zaujímavé prístroje a určité výsledky ako aj odvahu hlavných predstaviteľov. Negatívum: tie hororové vsuvky sú zbytočné a len to celé robia gýčovým a miestami nepresvedčivým, nuž ale to je typické "made in USA". Hlavne čo mi na tejto show vadí, že závery sú akoby urýchlené a odfláknuté a nič sme sa poriadne nedozvedeli. Neviem, čo si mám o celej tej relácii myslieť. Taká relácia "Paranormal lockdown" je už iná liga.

Akta X - Podvod II (1997) (epizoda)

Výborné.Bolo tam mnoho skvelých scén. A najlepšia scéna bola, Mulder pred komisiou, kde chcú vedieť, kto je zradca. Naozaj som si myslela, že zradí Skinnera. A on odhalil sekčného šéfa. A ten výraz na Mulderovej tvári aj na Blevinsovej, a Skinnerovej, to nemalo chybu.

Akta X - Démoni (1997) (epizoda)

Geniálne. A tá scéna medzi Mulderom a jeho matkou.

Akta X - Anasaziové (1995) (epizoda)

U mňa top no.1 spomedzi všetkých mytologických epizód, týka sa to aj dvoch nasledujúcich dielov Požehnaná cesta a Kancelárska spona .

Akta X - Můj boj 4 (2018) (epizoda)

Pekná záverečná scéna medzi Mulderom a Scullyovou. Výborná scéna medzi Mulderom a CSM, nikdy by som neverila, že do neho nakoniec naozaj strelí, i keď bolo vidieť, že to urobil iba z nutnosti. A Mulder mu to vrátill a dúfam, že už je nadosmrti po ňom. Moc sa mi páčilo, ako Mulder fyzicky zvládol tie akčné scény napriek jeho veku. A páčilo sa mi prostredie dokov, kde to všetko končilo. Ale ináč, slabý odvar toho, na čo sme boli zvyknutý. Čo mi najviac vadí, bolo minimum scén medzi Mulderom a Scullyovou, ktorá tu iba pasívne čakala. A tiež medzi ňou a Williamom. A chýbala mi scéna medzi CSM a Williamom, mám na mysli scénu, kde by CSM vedel, že je to on. A zostalo mnoho nevyjasneného. Čo sa stalo so Skinnerom? Bola Ryesová zradkyňa? Prevezme štafetu po syndikáte niekto ďalší? A bude nové dieťa v bezpečí? Osobne dúfam, že už nikdy neurobia pokračovanie a budeme si pamätať seriál, akým bol v starých dobrých časoch série 1-7. A súhlasím s tým, že to bolo celé také povrchné.

Černá punčocha (1986)

Zaujímavý a desivý príbeh a prostredie, Karpíšek skvele zahral úchyla. A tá hudba v tom to ešte celé vylepšila.

Chart Show (2014) (pořad)

Rada to pozerám i keď to závisí od hosti, ktorých si tam pozve. Tuma, alebo Čekovský a Kuli sú zábavný, ale nemusím napr. takého Cajfu.

Veselé Velikonoce (1984)

Pre mňa najlepšia Bemondovka. Vždy v čase Velikonoc si to pozriem. Okrem Belmonda bola skvelá aj Marcieau aj Laforet. A scéna s autom v uličkách mestečka nemala chybu. A nikto snáď nedokáže lepšie nadabovať Belmonda ako Krampol, to bola skvelá práca.

Copak je to za vojáka... (1987)

Môj obľúbený film, hocikedy ho môžem vidieť. Langmajer, Jandák a Roden: skvelí.