Jmenuji se Sam (2001)

Tak tohle byla normální vyděračka, nic víc. Sean Penn ale vypadá opravdu jako dement, to se mu musí nechat. Pfeiffer tady byla strašně otravná. Za Dakotu 3 *, víc ani ťuk.

Opustit Las Vegas (1995)

Výkon Cagea je opravdu mistrovský. Už nejednou mě přesvědčil o tom, že do mé desítky nej. herců patří právem. Film mne ale moc nezaujal, přesto byl zajímavý a určitě je to nadprůměr.

Rozsudek smrti (2007)

Nejstylovější film posledních pár let !

Brouk (2006)

Taková menší paranoia.

Opravdový život (2008)

Miluju AnnuSophiiRobb, takže tohle je trochu nadržené hodnocení, ale film se mi celkem líbil . . .

Disaster Movie (2008)

Líbí se mi tyhle parodie, sérii Scary movie miluju, ale tohle bylo opravdu nepovedené. Fórky mohly být dost lepší. Škoda.

Rozchod! (2006)

Je-likož mám Vince a Jennifer moc rád a myslím si o nich, že to jsou vynikající herci, nemůžu jinak. Škoda jen, že jim ten vztah v reálu nevydržel, moc jsem jim to přál. Film je dobře natočený, je vtipný a padnou i skvělé hlášky.

Zmeškaný hovor (2008)

Hodně slabý horor s hodně slabým koncem. Ani jedna scéna, u které bych se aspoň trochu bál. Místy jsem to musel dokonce trochu přetáčet, jinak bych u toho usnul. 1* za sympatickou blonďatou holčičku, druhá * za to, že jsem to nakonec nevypnul a vydržel do titulků. Blahopřejeme, TheMakere !

Pařba ve Vegas (2009)

Ty vole ! Překvapení roku ! Naprosto bezchybná komedie ! Žádná hluchá místa, žádná nuda. Už ten trailer, co jsem viděl v kině na tento film mě navnadil. Philips je prostě třída. Myslel jsem si, že jeho výtečnou komedii Road trip nic nepřekoná, ale zatraceně jsem se mýlil. Tohle je prostě BOMBA ! Valte na to do kina ,-)) PS: Vyplatí se dívat i na závěrečné titulky ,-)