Tajemství (2006)

Konečně to někdo řekl nahlas . . . Můžeme se v klidu uvolnit a jít spát, tajemství je odemčeno . . .

Nejslabší! Máte padáka! (2002) (pořad) odpad!

:::::::::::::::::::::::Slavíková je trapná, až to bolí ! Odpad !!! Tenhle pořad jsem fakt nenáviděl !!!!!!! :::::::::::::::::::::::

Jezero smrti (2008)

:::::::::::::::::: Nedodíval jsem se. Nebavilo. :::::::::::::::

Fargo (1996)

Další z filmů, co je natočen jinak, než se obvykle točí ostatní filmy, to ale přece neznamená, že to je geniální dílo. Nevím, co si o tom mám myslet. Představte si Pulp Fiction bez skvělých hereckých výkonů a super hlášek. Dali by jste Pulp Fiction 5 hvězd, jenom kvůli tomu, že děj filmu je popřehazovaný ? Myslím, že ne. A tak nějak vypadá Fargo. Prostě tomu něco chybí. Co je na tom tak geniálního ??

Na sever Severozápadní linkou (1959)

Jeden z nejlepších filmů mistra Hitchcocka. Film mě pobavil více, než přechválené Vertigo. Skvělá atmosféra, napětí, super hlášky. Něvěřil jsem, že film je tak starý. Prostě nadčasový snímek, ze kterého se hodně inspirovalo spoustu dnešních režiséru.

Vetřelec (1979)

:::::::::::::::::::::::::: Já tuhle klasiku moc nemusím, ale dávám 4 hvězdy. Líbilo se mi to víc, než dvojka. :::::::::::::::::::::::::::::

Kdo z koho (1999)

Místy vtipné, jinak strašná nuda s velkým N.

Šílená / Krásný (2001)

Film je zajímavý, ale bohužel strašně nudný. Za Kirsten 3*.

Dar od Boha (2005)

:::::::::::::::::::::::::::::: Jeden z nejlepších filmů, co jsem za poslední dobu viděl, a to že jich nebylo málo ,-)) ::::::::::::::::::::::::::::

DO-RE-MI (1998) (pořad)

:::::::::::::::::::: Tenhle pořad je tak blbý, až je dobrý. Skoro vždycky jsem se u něho dobře pobavil, ale asi ne tak, jak by chtěl "výrobce" tohodle pořadu. Někdy mi už ale fakt z těch Trávničkových a Laurinových keců šla hlava kolem. :::::::::::::::::::::