Shibuya Fifteen (2005) (seriál)

Celkem fajn "teenagerský" sci-fi seriál s celkem překvapivou pointou. Díly jsou krátké a rychle utíkají.. ;-)

Květy jasmínu (2004)

Zhang Ziyi budující socialismus, koho by to nelákalo. Mně to neláká. Mně to nudí.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Tenhle seriál nemá chybu. Vlastně má. Chtěl bych mít všechny díly v češtině, protože s dabingem nabírají jeho dialogy ještě daleko větší grády. Styl humoru, který nesedne každému, ale mně naprosto. A v kritice zkurvenejch věcí kolem nás je South Park daleko, daleko odvážnější a trefnější než Simpsni.

Sekai no čúšin de, ai wo sakebu (2004)

Mám rád asijskou kinematografii, dojímají mě smutné příběhy, rád si popláču, ale tohle už je i na mě moc. Legas to napsal dobře: totální citové vydírání, kde se jenom umírá, pláče a vzpomíná.. tohle není film, tohle už je jenom vypočítavost, jak vyždímat co nejvíc peněz z lidského utrpení. Sorry.

Immortal (2004)

Tento film je o atmosféře, nikoli o ději. Nemůžu ho nazvat jinak než mladším bratříčkem Blade Runnera. Pravda, kvalit svého předchůdce nedosahuje, stejně jako Thomas Kretschmann není Harrison Ford. Přesto parádní sci-fi podívaná.

Saišú heiki kanodžo (2002) (seriál)

Saikano je skvělá manga, výborně nakreslená, se silným příběhem. Anime je bohužel průměr.

Ranma 1/2 - Season 1 (1989) (série)

Oproti manze slabý odvar, ovšem pořád slušná zábava.

Lamune (2005) (seriál)

Velmi průměrné anime, které jsem zabalil po pár dílech. Nebylo v tom vůbec nic, co by mě nějak přimělo pokračovat.

DearS (2004) (seriál)

Takovej infantilnější klon Chobitů. Neměl jsem sílu to dát do konce.

Binzume jósei (2003) (seriál)

Na mě příliš infantilní.