Focus (2015)

Then a girl walked into ...and I'm buyin' it!

Slow West (2015)

Dobre zahrane, atmosfericke a zbytocne nenatahovane westernove podanie jedneho "tuctoveho" pribehu.

Sueñan los androides (2014)

Toto je nekomentovatelne...sanku som mal neveriacky cely cas na podlahe a na tento film nezabudnem. Veru, Blade Runner je niekde uplne inde :-)

Underdog Kids (2015)

Totalne guilty pleasure, ktore nezabudne pouzit kazde klise svojho subzanru. Konieckoncov reziser a hlavny predstavitel Phillip Rhee s nim ma velke skusenosti (seria Best ofthe Best). A ked v zavere defiluje sutazna porota v zostave Richard Norton, Don Wilson, Dan Inosanto, Benny Jet Urquidez...tak to som uz s roztiahnutymi ustami kapituloval a naplno si tento Karate Kid team uzival...navyse v uplne zbytocnom 3D. Skoda len toho prdiaceho humoru.

Noc oživlých protinožců (2014)

Dynamické, dravé v obraze s viacero zaujímavými obzvláštneniami celého toho filmového zombie univerza. Jedno z naj prekvapení začiatku roka 2015.

Turbo Kid (2015)

Stroj času existuje a s týmto filmom nás prenesie do obdobia 80's braku. Za málo peňazí veľmi veľa muziky a zdarilé, ultra low-budget dystopické scífko, ktoré je patrične uletené, detsky nákazlivé so skutočne famóznym a la 80's soundtrackom (kapela Le Matos).

Vampírky 2 (2014)

Kúzlo "nečakaného", ktoré sa logicky pojí s prvým dielom sa už teraz pochopiteľne nedostavilo. Ale aj tak ide ešte o obstojnú guilty pleasure zábavu, ktoré hlavne záverom sľubuje veľké veci do tretieho dielu. Hüten Sie sich vor Schwester Ursula!

Bigmaechi (2014)

Over-the-top videoherná blbina aneb ako si kórejci natočili svoju verziu Gamera.

Totem vlka (2015)

Krásna príroda, viaceré prednesené múdra odpozorované priamo z praktického života ale vo všetkom ostatnom je to také festivalovo uhladené a instantné. 7/10

Gangnam 1970 (2015)

Záver režisérovej voľnej "gangster" trilógie dopláca na veľké ambície. Premrštená stopáž a s tým súvisiace dramaturgické lapsy sa stretli ešte aj s nie najlepším strihom kontaktných súbojov. Zvyšok je štandard kórejcov v oblasti výpravných gangsteriek.