Simpsonovi - Frinkcoin (2020) (epizoda)

Třebaže má Frinkcoin hodně nízká čísla a ostatní diváci nade mnou i pode mnou na něj budou všemožně nadávat, mě zapojení jedné z nejvíce opomíjených vedlejších postav potěšilo a zdejší potřeba věnovat se modernímu trendu kryptoměn mě nikterak neurazila.

Simpsonovi - Škola budoucnosti (2020) (epizoda)

Přesně kvůli těmhle dvacetiminutovkám chápu všeobecný hate nejen na tuto, ale už tak 3-4 předchozí sezóny. Rádoby futuristické, rádoby trendy, ale nesmírně nudné a nezáživné.

Mr. Robot - d1.4_vyuz1van1.wmv (2015) (epizoda)

Děj je extrémně pozoruhodný, jen mám prozatím problém s vyznáním se v jednotlivých postavách. Ale pokud se Mr. Robotovi budu věnovat teď víc, věřím, že tuhle bariéru porazím.

Mr. Robot - d1.3_d3m0ni.mp4 (2015) (epizoda)

Věděl jsem, že Elliotovy duševní problémy dorazí, jen jsem nečekal, kolik času zaberou a že schodí prozatím hodně poutavý vývoj skoro až ke dnu. Nebudu v hodnocení nijak přísný, ale prosím tyhle psychedelické momenty nejlépe úplně vynechat.

BoJack Horseman - Pif paf (2016) (epizoda)

Kvalitní reklama na prohnilost moci dnešního ovlivňování lidí skrze hoaxy a zneužívání negativních věcí pro sebezviditelnění. Ujetý rap v titulkách prapodivně chytlavý.

BoJack Horseman - Láska nebo sňatek (2016) (epizoda)

Epizoda s vtipnými příběhy pro všechny hlavní postavy, byť pro mě zastíněná neskutečnou silou dílu předchozího. Nedávám plnou palbu, ale budu seriál milovat, když se budou nadcházející příhody držet v podobném ražení.

Zámek a klíč - Léčka (2020) (epizoda)

Možná to tak asi úplně nemá být, ale více než hledání klíčů a jejich funkcí a tajemství mi zajímají zdejší vztahy.

Zámek a klíč - Vítejte v Mathesonu (2020) (epizoda)

Začátek mě nechával trochu chladným a většinu dílu mi trvalo si zvyknout na poselství tohoto fantasy seriálu. Rozhodně ale nehážu flintu do žita a zkouším dál.

The Haunting - Šelma v džungli (2020) (epizoda)

Tak se nám to nějak krkolomně uzavřelo a i když se mi do toho fakt nechce, musím konstatovat, že jsem byl tentokrát více zmatený než nadšený. Byť jsem ke konci celé to lámání mysli skrze vzpomínky, cesty do minulosti a hrátky s tím, kdo už je po smrti a kdo ještě ne, vskutku pochopil, tak mě konec vůbec neuspokojil a na Bly Manor nebudu vzpomínat jako na jeden z těch lepších seriálových zážitků.