Temný případ - The Big Never (2019) (epizoda)

Nebudu vůbec lhát, že se mi trochu hůř orientuje ve zběsilém přeskakování mezi časovými liniemi a rychle se ztrácím v samotném dění.

Vikingové: Valhalla - Zúčtování (2023) (epizoda)

Hail to Freydis! Hail to Jorundr! RIP pár postav a další rok čekání na novou sérku. Jo baví mi to dost, byť na vibes takové 4. řady původních Vikingů to nikdy nedosáhne.

Vikingové: Valhalla - Pečeněhové (2023) (epizoda)

Nebyl jsem si jistý, jestli bude fragmentace na tolik dějových linek fungovat po celou sérii, abych byl nakonec rád, že se to tak dodrželo. Ani nevím, koho jsem si takhle ke konci oblíbil víc, i z Leifa se postupem stala fakt skvělá postava.

Vikingové: Valhalla - Krok do neznáma (2023) (epizoda)

Už jen pro návrat mnou nejoblíbenější postavy je tahle epka rozhodně na pětikvalt a to jsem si zpočátku dílu myslel, že už linka v Anglii pěkně uvadá.

Vikingové: Valhalla - Zrození a znovuzrození (2023) (epizoda)

I podle zdejších čísel je poznat, že druhá sérka fakt vystrčila hlavu ze zadku a mě ta druhá půlka chytla natolik, že jsem ji musel zhlédnout na jeden zátah.

Temný případ - The Great War and Modern Memory (2019) (epizoda)

Stejnými procenty, kterými končila druhá sezóna, začíná i ta třetí a ruku v ruce s tím i se stejnými hvězdičkami ode mě. Vibes z filmu Prisoners jsou tu doslova všudypřítomné a oproti druhé sérii, kde mě bavily jen postavy, ale v příběhu jsem se ztrácek, tady bude fungovat snad vícero aspektů.

The Last of Us - Nakažení (2023) (epizoda)

HBO má novou vlajkovou loď! Od dechberoucího intra, co fakt nechcete přeskakovat, nesměle skvěle hrajícího Pedra Pascala, hutnou hudbu, až po sakra dobře udělané kostýmy, ze kterých jde fakt přirozená hrůza a respekt. Pondělky dostaly důvod, proč se na ně má člověk příští dva měsíce tak těšit.

Temný případ - Konečná stanice (2015) (epizoda)

Ať si na tuhle sérii jako ovce háže špínu, kdo chce, finále má sice přetažené, jak je nejen u HBO zvykem, ale setsakra napětím přehuštěné a to je hlavním lákadlem k tomu být nadmíru spokojený. Tak hurá do prozatím poslední štace.

Temný případ - Černé mapy a pokoje v motelu (2015) (epizoda)

S Taylorem Kitschem jsem toho prozatím neviděl příliš, tady mi jeho Paul ale fakt sednul a osudová epizoda zasahuje poměrně silně. Jen ne na dalších 5 hvězd.