• Krátkometrážní

Lady Gaga - The Edge Of Glory (2011) (hudební videoklip)

The Edge of Glory se dá poslouchat i bez videoklipu... ten je takový na jeden zátah o ničem. Po velkých hitech Papparazzi či Poker Face aj. je to první slabší klip.

Lady Gaga - Poker Face (2008) (hudební videoklip)

Lady Gaga ve svých písních se zařadila také jako umělkyně řemeslně průmyslová; návrhářka svého kuriozního šatníku, který se objevoval nejen v jejích videoklipech, ale také mimo ně.

Cesta do pravěku (1955)

Popravdě řečeno jeden z mých nejoblíbenějších filmů vůbec. Podobně jako fanoušci SW, tak na poli české tvorby se dá tento film zařadit mezi Meliése i Lucase ať už se nacházíme v rozdílných obdobích filmové tvorby - triky dělané poctivě a na koleni jsou prostě tradicí, která hřeje u srdce.

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Ale jo, první série se dala přežít. Ale hlavně - Zas příjde den, kdy láska vrátí se k nám...

Amy (2015)

Dokument poskládaný z archivních záběrů nám kousek po kousku ukazuje Amyin osud. Mezi písněmi a dějem na mne padla taková jakási bezmoc a smutek. Amyina vášeň byla hudební tvorba a hned vedle této vášně láska hluboká až zničující. Škoda, že si toho vzala na sebe moc, dokud ji drogy a alkohol úplně nedorazily. Amy ale odkrývá krásu jejího ženského vnitřku s poselstvím - všechny ženy jsou si blízké tím jedním - uměním skutečně a hluboce milovat a když se něco po... jde to s námi z kopce a těžko se hledá další...

Daniel Landa: Tajemství (2002) (hudební videoklip)

Já tu písničku miluju, klip mohl být lepší, přesto 4 stars!

Malý princ (2015)

I když by byla lepší hraná verze v momentech pixarovských scének, v momentech, kdy stříkaly slzy na všechny strany, jsem jen kamarádce říkala: "To ty děti nemůžou pochopit".... Krásný příběh. A o to větší katarze, když jsem v titulkách viděla Hanse Zimmera.

Saharské písky (2009) (studentský film)

Artovým vztahárnám miniatura sluší! Ve studentských filmech se mi líbí vždycky taková ta poctivá práce s kamerou a atmosférickou hrou.