• Thriller

Karate Kid (2010)

Americká pohádka kdy se z černouška po několika málo týdenním tréninku stane hotový kung-fu mistr a zrube několik asiatů věnujících se bojovému umění od malička. Will Smith k propagaci svého synka hold dělá co může a podařilo se mu zlanařit i Jackieho Chana.Jinak si troufám tvrdit, že ty souboje tvůrci trochu neodhadli.Takové nakládačky by se hodily spíše k dospělým – místy až zbytečná surovost.

Ztracení chlapci: Žízeň (2010) odpad!

Pořád se nevěděl jak tohle vnímat.Má to být sranda?Já tam ale nic vtipného nevidím.Je to myšleno vážně?To se také říci nedá.Takže ani jedno ani druhé.Po chvíli mi došlo, že tohle je ta speciální kategorie zvaná ODPAD.

Lidice (2011)

Viděl sem včera v hodně kvalitním HDčku – to dělá taky své. Opravdu nevím proč k tomu mají někteří výhrady.Na naše poměry je to DOBOVĚ natočeno velice slušně.Velmi pěkné exteriéry(hrátky s krajinou).Kamera taky velice slušná – místy fakt pěkné nápadité záběry.Herecké výkony byly vyrovnáné na dobré úrovni – Roden opět nezklamal. Je pravda, že do první půlky filmu tj. 1 hod. působí film trošku rozpačitě až sem si říkal, že Habrmanův mlýn se mi teda líbil více.Pak se ale celý příběh začne pomalu ucelovat a v konečném finále musím film hodnotit velice kladně.

Prosíme přetočte (2008)

Jedna hvězda za Dannyho Glovera.Jack Black dostal opravdu stupidní roli a ještě stupidnějí ji hrál.Připadlo mi, že nejen kazety ve videopůjčovně byly našvédovány ale našvédován byl rovnou celej tento film.Nebýt Glovera tak dávám bez váhání ODPAD!

Colombiana (2011)

Dle mého názoru si film nezaslouží tolik kritiky zdejších hodnotících.Má sice své mouchy ale zas takový propadák jak to zde někteří líči to rozhodně není!Je zde spousta horších slátanin s vyšším NEZASLOUŽENÝM hodnocením. Osobně to vidím na 65% a za Zoe dám ještě jednu hvězdu navíc.

Transformers 3 (2011)

Právě jsem dokoukal a působí to na mě jako pořádná slátanina. * Neil Armstrong na měsíci objevitelem vesmírné lodě autobotů * V Černobylu se testovalo využití energie získané z mimozemské technologie. * Michael Bay si z osobních důvodů vybral místo Megan Fox modelku Rosie Huntington-Whiteley, která by se měla radši držet toho co umí tj. přehlídkového mola – jako herečka – nepřirozená, nepřesvědčivá a tvářičku má jako panenka bárbí. * Jedno klišé střídá druhé a o trapné hlášky a scény taky není nouze. * A bez Sama(Shia LaBeouf) by prostě celý svět přišel do záhuby – už potřetí stále omílaný příběh. Tento díl se jim opravdu nepovedl

Limit (2010)

Tento našlapaný akční thriller pumpuje do diváka dávky adrenalinu od začátku až dokonce.Pravá francouzská kriminálka se vším všudy.Roschdy Zem byl pro tu roli jako stvořený, Gérard Lanvin taktéž. Po nadupaném začátku sem akorát čekal nějaký zajimavější konec ale i tak se mi to jako celek líbilo.

Largo Winch (2008)

Více takových filmů!!!Tento filmek by si zasloužil lepší hodnocení, a to minimálně těch 75%.Zřejmě tomu stádu ovcí hltající jen Holywoodskou produkci nevoní nápis FRANCIE - jinak si to nedovedu vysvětlit. Za poslední dobu už je to několikátý snímek z Francie, který sem viděl, který nese znamení KVALITA!Kvalitní herci, pěkné destinace vybrané pro natáčení, solidní kamera.........JEN TAK DÁL

Nebezpečná kořist (2011)

Opravdu slušné dílko z francouzské produkce.Ale to není poprvé kdy francouzi skórují.Tenhle žánr jim šel odjakživa.Film jako takový předčil má očekávání.Tak to vezmem pěkně popořadě - Dobře vymyšlený příběh vyvarující se různých klišé, celkem dobře zvládnutá kamera i v akčních scénách, až na pár vyjimek dobře vybraní herci charakterizující dané postavy, vkusně byla vybraná i hudba, která v určitých pasážích filmu gradovala atmosféru. Bez váhání dávám 4 hvězdy.

Super (2010) odpad!

Ten koho napadlo todle natočit musí být stejnej pacient jako ten SUPER hrdina