• Thriller

Monstrum (2022) (seriál)

Chalana mi bolo ľúto, aj takto to môže dopadnúť keď ľudia majú nechcené deti a potom im nevenujú to najdôležitejšie, lásku.

Koruna (2016) (seriál)

Od seriálu som neočakával nič, a nie je pre mňa ani prekvapením, že pod pozlátkom žijú ľudia so všednými problémami. Niet čo závidieť, 1,3 kilogramová koruna je doživotné trápenie.

Ďábel v Ohiu (2022) (seriál)

Spisovateľka v jednom interview tvrdí, že je závislá na dobrom scenári/príbehu a že jediným spôsobom ako sa zlepšiť je trénovať, preto nechápem ako tento scenár mohla tak do€bať, trénovanie zjavne nepomohlo.

Elvis (2022)

nie Ďakujem

Wu-Tang: Americká sága (2019) (seriál)

Rap ma až tak nebaví. Ale ako dráma ma to bavilo, a hlavne ako RZA vníma hudbu, myslím, že hlavne preto je W-T C zapametateľný . Príbeh mi pripomínal Popolušky. Stačí odvaha a vyjsť zo svojej niekedy doslova krabice, ostať na žive, mať v hlave hudbu, veľa tímovovej práce a niektoré čínske kungfu filmy vedú týchto pouličných bastardov k úspechu. ( Ospravedlnenie za hanlivé slovo, nešlo mi o rasovú nekorektnosť ani o prirovnanie ku krížencovi rodu Canis. )

Služka (2021) (seriál)

Iba ten kto si to zažil vie reagovať ako Sean, nestratil hlavu a zachránil "svokru" pred vykrvácaním, či už bol jej úmysel umrieť alebo nie.