• Thriller

Charm City Kings (2020)

Klišé o krátkyx cestáx z xudoby k praxom, ktoré znamenajú basu alebo truhlu, poctivé cesty vedú zas len xudobe. Kamera a hudba 👊🏻 Málo venovaného priestoru motorkám, ktoré mohli potešiť najviac.

Drahokam (2019)

obžraté všetky nexty, dík 😳😵😬😬😬

Transhood (2020)

Ťažko povedať či ide čisto len o zneužívanie detí, ja hovorím treba byť tolerantný a dať všetkým možnosť žiť svoj život podľa seba. Pri deťox je to ešte citlivejšia téma. Je strašné počuť že sa takéto deťa bojí o život či nebodaj rozmýľa nad jeho ukončením.

Mělas to vědět - The Bloody Truth (2020) (epizoda)

Finále ma nepotešilo a asi preto by nebolo od veci prečítať si knižnú predlohu. Tvorcovia seriálu sa mohli viac vynájsť. Záver bol síce logický a napätie držalo celých 5 a ½ epizódy ale prepálená záverečná naháňačka bola zbytočná. Túto časť nehodnotím lebo sme zvyknutý na neustále napätie, fantastickosť a dokonalosť. Zabudli sme že Nikola jednoducho zvolila dobro pred zlom ale aj tak „to mala vedieť“. Každopádne obsadenie a výkon Granta veľmi zaujal a The Undoing je podľa mňa najlepší seriál roka.

Sviňa (2020)

Nie ďakujem radšej Suburru.

Špatnej polda (2009)

Originál filmu nepoznám ale celkom zábavné 😄. Cage je vo svojix alkoholovo feťáckyx úloháx skvelý.

První člověk (2018)

% filmu nadhodila smutná bohužiaľ realita úmrtí v nasa, kamera celkom pôsobivá strih na tom bol už horšie, ďalší film o tom, že ľudia nie sú stroje aj keď N.A./R.G.tu mal k tomu blízko