• Thriller

Vychováni vlky - The Beginning (2020) (epizoda)

Jedna ⭐ za úvodnú pieseň lebo v 10tke niet čo ➕ hodnotiť, asi snáď len to je to už konečne skončilo🙄. Z nepoškvrneného virtuálneho počatia nakoniec nevzišiel ani ježiš android ale rovno 🐍 skrížený s Falkom. Zas sa len opakujem ako pri 9️⃣časti celý seriál skončil v WAP. Aj moje očakávanie o náleze Matkinýx 👀 šlo do 🍑. To je asi všetko, škoda rečí ▫️▫️▫️▫️▫️▫️

Vychováni vlky - Umbilical (2020) (epizoda)

a je to v p***, mária matka božia.... a požehnaný je plod života tvojho..., už viac to poj***ť nemohli, okrem kresťanstva mi to pripomenulo 💩Izabelu🦢keď mala porodiť🦇. Ospravedlňujem sa za vulgarizmy ale tak ako ma Matka a jej #motherscream 🔊 🩸🩸🩸nadchol tak ma smerovanie a dnešná séria sklamama 👎🏻. Jedna ⭐za Otca. Dopozerám len zo zvedavosti či ježiša androdida tiež zavesia na ✝️amen

Třetí den - Friday - The Father (2020) (epizoda)

Nemôžem sa zbaviť pocitu, že z Pápeža sa vykľuje záporák a nie z obyvateľov Osea ako zatiaľ navodzuje atmosféra. Kamera strih hudba za mňa dokonalosť, tiahne viac než scenár.

Vychováni vlky - Raised by Wolves (2020) (epizoda)

Nie som scifi funúšik a preto za mňa móóže byť. Len toľko, že Don't mess with Momma 🐺 a vďaka za motherscram 👌🏻🔊 🩸🩸🩸. Ragnar ako vždy trapný aj s jeho grimasami či akou poruxou osobnosti ten neherc trpí. Zatiaľ vzhladnutýx len 5 častí, dúfam, že to neposerú lebo nie som duchovný a deti a náboženstvo ma neberú...

Des (2020) (seriál)

Postrach Dennis tentoraz nezlostí pána Wilsona ale Londýnsku políciu 😁

Ďábel (2020)

Skvelý výber hercov, konečne pozerateľný Flixácky film. Pre mňa najlepšia scéna kázne, čím ďalej tým viac zaujímavého R. P. Koniec troxu neuspokojivý.

Špatný soused (2019) (TV film) odpad!

Tie názvy filmov pána režiséra 😂

Dexter (2006) (seriál)

Milujem Dextra, hudba 👌🏻, čerešnička na torte je pohľad po oblečení bieleho trička v úvodnej zvučke taký prázdny neľudský a tak veľavravný 😈

Nula nula nula (2020) (seriál)

Od spolupráce Sollima/Saviano sa nedá očakávať nič iné iba kvalita. Mexickú a taliansku stranu oživuje americká súrodenecká dvojica z New Orleans, hlavne kŕče Dane DeHaana. Je až neuveriteľné čo všetko prekoná anjelsky prášok na ceste z domoviny do európskeho 👃🏻. Až sa človeku ponúka otázka či to všetko stojí za to. Veľmi originálne zobrazený boj o moc spolu s menej tradičnou dejovou linkou tvoria takmer dokonalý celok. Mínusy si nechám po dopozeraní posledného dielu.