• Thriller

Stoupenci zla (2013) (seriál)

Hannibal/Červený drak šmrncnutý Charlesom Mansnom. Carroll mi na kultového vodcu nepripadá 🥱

TY (2018) (seriál)

Milý Joe alias Dexter šmrncnutý Spectrom. Beck a jej nesympatický virtuálny život taktiež sliepky v jej stáde(🍑), očakávam rýxly proces pre všetky 🐔🔪

Bílá královna (2013) (seriál)

Nechápem toľkú popularitu Piesni ľadu a Ohňa, čo je na tom geniálne inšpirovať sa tým čo už dejiny raz napísali 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️ ❓❓❓

Nákaza (2011)

3 ⭐len kvôli tomu že jemnejšiu verziu nákazy momentálne žijeme naživo(2020),film poznám, nie je to pre mňa novinka no momentálne pre mňa dostáva iný rozmer. Príliš zjednodušené "rozlúsknutie vzorca" na vakcínu. Pacient NO. 1 made in USA🇺🇲, vakcína taktiež. Dobré zobrazenie šírenia epidémie, ako aj šírenie hoaxu. Preto aspoň dodžujme hygiénu, keďže na retardovanosť vakcínu ešte nevymysleli.

Sorjonen - Série 1 (2016) (série)

Nudá nudá nudá na Netflixe, až narazím na Kariho, divný, geniálny ale velmi milý pán, ďalší v rade za Sagou, Carlom, Nickom ...... Atmosféra dobrá, primitívna politická scéna v meste, skoro pohraničie s Ruskom teda podobnosť s Mostom. Zaujalo, uvidíme či si udrží kvalitu alebo spadne do blbosti. Ale určite poteší pri čakaní na ďalšie Oddelenie Q 🤔?

Bludné kruhy - Epizoda 1 (2020) (epizoda)

iné, dobré, uvidíme čo bude ďalej s deťmi, keď ocko súloží s dcérkou 🤔 ?

Zloději a lháři (2019)

nudný jak hlavný predstaviteľ aj s tou síce poje&ateľnou ale nudnou dierou na údy 😴

Řbitov zviřátek (2019)

dosť o ničom oproti knihe ale pozerať to v noci a vlastniť 2 mačky mi príjemné teda nebolo 😂

Backstage (2018) odpad!

si robíte p¥©u ¿