• Krátkometrážní
  • Rodinný

A Grand Night In: The Story of Aardman (2015)

Skvelej dokument, kde se dozvite podrobnosti o tom nejlepsim studiu pod Sluncem a to o Aardmanu. Me samotnyho tenhle dokument inspiroval k tomu abych se castejs venoval animaci. Za me 98,4%

UglyDolls (2019)

Nic moc, ale slo to. Za me 64,1%

Pan Wonka a jeho čokoládovna (1971)

Sice ten song "Umpa Lupma Dumpady Doo" byl skvelej, ale film me nak moc nezaujal. Asi sem si moc zvyk na tu novejsi verzi. Za me 85,2%

Čarodějky (1990)

No, nic moc, ale dokoukat to slo. Za me 63,1%

Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019)

U filmů o Čtyřlístku člověk nemůže čekat, že to bude něco skvělého, co ještě v žviotě neviděl. Bavilo mne to animačně víc než Ve Službách Krále, ale že bych z toho byl nadšen říct nemohu. Průměr těchto filmů podle předloh z komiksů, knih atd. 60%

Pračlověk (2018)

Animace skvela, napad dobrej a sledovani bezvadny. Ja tomu muzu vytknout jenom to ze to bylo vsrchno o fotbalu, ale to taky nikomu nevadi, takze za me 74,1%

Wallace a Gromit: Cesta na Měsíc (1989)

Můj nejoblíbenější snímek nejen s Wallacem & Gromitem, ale i od Aardmanu samotného. Aardman má všechno výborné, ale, co je první, bývá nejlepší. 100%

Plonsters (1987) (seriál)

Tohle byl zacatek plonsters takze by to melo bejt lepsi. Jenze kdyz si tam ten oranzovej furt prohrabava vlasy a nedela skoro nic vtipnyho tak uz to neni zas takova pecka. Klidne se kouknete, ale kdyz se nekouknete nic tim neztratite. Za me 62,6%

Formeláci se vrací (1999)

Tenhle serial sem hrozne zral kdyz sem byl malej a ted se na nej taky obcas rad podivam. Za me 86,2%