Kobylky: Den zkázy (2005) (TV film)

Dvě ženy schované pod stolem, zatímco kobylky žerou jejich kancelář: A: "Vypadám moc dobře na to, aby to byla pravda." ; B: "Tak to asi pravda je"

Bestiář (2007) odpad!

Bral sem to jako feministickou slátaninu, nad kterou jsem se pobavil, jak je blbá. A s tím jsem k tomu přistoupil. Vážně jsem se nezmýlil. Strašidelné herectví pana Vašuta a debilní příběh, za který bych se být autorkou styděl, mě přesvědčilo, že Nova už by dala nálepku "megafilm" i "Kobylkám: Dnu zkázy".

Philadelphia (1993)

Snůška blábolů, patetiky a samoúčelné předvídavosti. Co jiného vám zatne pěst, diváku? Co jiného vám zaručí Oscara, režisére? Něco jako tohle.

Hannibal (2001)

Nevím proč to tolik haníte, je to skvělé.

Vlasy (1979)

Hare hare

Dokonalá maska (1994)

Takových filmů jsou kvanta. Kdo má pořád předstírat, že je taková zápletka pro něj nová? Navíc je to takové celé prkenné... ne víc jak 50%.

Mise na Mars (2000)

Pro mě naprosto úžasná záležitost. Mars miluju, jakož i teorii, kterou tenhle snímek zastává. Navíc výborný Sinise.

Malý unavený Joe (1972)

Špagetyvestern s mými oblíbenými. Stále se v jejich filmech děje to samé. A tím pádem je to okoukané. Stejně má neupřitelné kouzlo, se kterým mě vždycky připoutá k obrazovce. Malý unavený Joe.

Discopříběh (1987)

Jako úlet dobré, ale proč se proboha tořila dvojka?