Kurýr z podsvětí (2012)

Mohla to byť akčná adrenalínová jazda na spôsob Kuriéra so Stathamom, ale televízne spracovanie, pomalé tempo, najmä v závere, posúvajú film do béčkových vôd. "Evil Sivle is dead".

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Spolupráca Tonyho Scotta a Denzela Washingtona má od akčného hitu Muž v ohni výrazne klesajúcu tendenciu.

Přehlížený (2007)

Odporúčam Den Osynlige, švédsku adaptáciu knižnej predlohy, natočenú päť rokov pred americkou verziou. Švédsky originál v porovnaní s americkým odvarom ruluje na každom fronte - atmosféra, obsadenie, hudba, kamera...

Stan Helsing (2009)

Paródie mám rád, túto však od odpadu zachraňuje iba scéna v bare pr karaoke (Ring Of Fire).

Levý břeh (2008)

Temný a depresívny belgický horor stavia najmä na stiesňujúcej atmosfére - v tom mi okrajovo pripomína Zulawskeho masterpiece Possession.

Nakažení smrtí (2008)

Hororové béčko s premárneným potenciálom. Nevyužitý Peter Stormare a do hlavnej úlohy absolútne sa nehodiaci Jesse Metcalfe.

Komici (2009)

Po nevýrazných filmoch The 40 Year Old Virgin a Knocked Up prvý Apatowov film, pri ktorom som sa bavil aj napriek prehnanej stopáži.

Dokonalý únik (2009)

V mojom prípade sa bohužiaľ žiadny veľký filmový podfuk na diváka nekonal, preto o hviezdičku menej.

Bolestná realita (1994)

Vyspelý režisérsky debut herca Bena Stillera je zaujímavou generačnou drámou/ komédiou s hviezdnym obsadením. Zaujímavosti: V malých úlohách sa vo filme mihnú Evan Dando (spevák skupiny Lemonheads) a Dave Pirner (spevák skupiny Soul Asylum a v čase natáčania priateľ Winony Ryder)

Pokrevní bratři 2 (2009)

Škoda. Tvorcovia mali dosť času na to, aby po takmer geniálnej jednotke prišli s lepším nápadom, ako len skopírovať pôvodný koncept.