• Fantasy

Padesát odstínů svobody (2018)

Moc hezký závěr této sado-maso lovestory skvělé pokračování a závěr. Ani mě neudivuje to mizerné hodnocení protože blbý čecháčkové neumí ocenit dobré filmy a umí jenom kritizovat. Nenechte jse zmást tímto hodnocením je to skvělá trilogie!

Padesát odstínů šedi (2015)

Po druhém shlédnutí této sado-maso lovestory musím uznat že to je hodně dobře natočené se sympatickými herci v hlavní roli. Ať nikoho neodradí tahle mizerná hodnocení film jsi rozhodně zaslouží víc než nějakých mizerných 41 procent.

Spalující touha (1999)

Velmi zajímavé Mysteriózní psychologicko-erotické drama které zobrazuje kam až člověka přivádějí jeho sexuální touhy a fantazie a kam až je pro jejich uspokojení schopen zajít místo aby jse věnoval své ženě. Skvělý výkon Nikol i Toma nebýt šílené délky plné napětí které stejně nikam nevede byla by na místě i pátá hvězda jinak super konec. "Takže teď je pro nás důležitá jen jediná věc... Šukat."

Demolition Man (1993)

Starý dobrý akční filmy z devadesátých let. Skvělý Silvestr i Wesley super hlášky prostě klasika.

Triumf lásky (2001)

Naprosto úžasná romantická oddechovka kde jse člověk ani na chvíli nenudí. Krásné barokní prostředí a nádherná Mira Sorvino která každého přesvědčuje jak ho miluje aby nakonec získala srdce svého vysněného prince. Skvělý

Dravci (1999)

Úžasný horor se skvělou atmosférou zasazený do skvělé doby s úžasnou hudbou. Příroda a Vysoké Tatry jsou nádherné. Není to žádná bezduchá vyvražďovací sračka jako jse točí dnes ale velice kvalitní horor stejně jako Ospalá díra co sází hlavně na atmosféru s dokonalým koncem.

Klan létajících dýk (2004)

Další úžasná romantická báseň z pera Yimou Zhanga dechberoucí vizuální stránka filmu je úžasná, jedna překrásná krajina střídá druhou a celý náš milostný trojúhelník směřuje do hořkého konce za doprovodu úžasné hudby, pro mě je tenhle film mnohem lepší a zajímavější než Hrdina který byl ovšem taky skvělý.

Angel-A (2005)

Naprosto skvělá romantická komedie kde hlavní roli hraje překrásná Paříž, vizuální stránka je naprosto úžasná a černobílá ještě více podtrhuje krásu celého filmu a hudba je úžasná. Opět Luc Besson dokazuje že je Mistr svého řemesla a kdejaké americké sráče strčí s přehledem do kapsy. P. S. Nechápu ty kokoty co tomu dávají tak malé hodnocení!

Spojenci (2016)

Naprosto úžasná válečná romance s nádhernou Marion Cotillard při které člověk napětím skoro nedýchá. Naprosto šokující a hořký konec který srdce láme na kusy, film který dlouho nedostanete z hlavy a na jejím konci jse budete topit v slzách Miluji Tě Marion.