• Fantasy

Apocalypto (2006) odpad!

Pošahanej a vypatlanej katolík Gibson v akci. Debilní SRAČKA plná násilí o bandě Mayských opic!!!

Pro hrst dolarů (1964)

Obyčejná westernová sračka plná násilí, o dvou dementních bandách kteří jse navzájem vystřílí děj totálně o hovně!!!

Spectre (2015)

Skvělá bondovka po předchozích dílech které stály za prd jsem jse ani na vteřinu nenudil.

Polibek draka (2001) odpad!

Absolutně nehorázná sračka plná bezduchého násilí bez jakéhokoliv smyslu postrádajícího děje, banda kreténů v čele s turkem Karyem jse snaží za každou cenu zastřelit Vietnamce Li-a tak to je fakt hustý jak průjem. Tuhle megasračku Besson fakt posral na celý čáře!!! Kurýr je ve srovnání s touhle megasračkou megafilm hodný Oscara.

V síti (2020)

A takovéhle zrůdy které už dávno měli být rozsekáni zažíva běžně chodí po ulici to by člověk blil.

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Pěkně zkorumpovaná sračka pokaždé když soutěží na dobročinné účely tak dotyčný vyhraje fůru peněz kdežto obyčejný soutěžící toho moc nevyhraje. Takže debilové z ČT nedělejte z lidí blbce!!!

Purpurový vrch (2015)

Úžasný mysteriózní horor se skvělou atmosférou, zatím nejlepší horor od dob Ospalé díry.

Padesátka (2015) odpad!

Nehorázná sračka plná bezduchých dialogu!!!

Casino Royale (2006)

Čtyři hvězdy za nádhernou Evu Green jinak nic moc, příběh je zbytečně rozpatlaný na dvě a půl hodiny což jse my zdá zbytečně moc.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Naprosto úžasný a epický závěr této pirátské trilogie kde Johnny Depp vytvořil úžasnou a nezapomenutelnou postavu kapitána Jacka, ty ostatní pokračování jsou už jen ubohé slátaniny pro mě piráti skončili tímto dílem.