• Fantasy

Královna (2006)

V celku zajímavý pohled do rodiny anglickejch královskejch zdegenerovanců.Princezna Diana byla mnohem oblíbenější než tahle kralovská čarodějnice která před nedávnem zdechla!

Blondýnka (2022)

Kdyby jse z filmu vystříhala hodina nepotřebnejch depresivních sraček byla by to krasná biografie o Marilyn,všech pět hvězd patří Aně de Armas za naprosto úžasné ztvarnění Marilyn jinak zbytek filmu je hnůj!

Nine (2009)

Moulin Rouge to sice není ale i tak stojí tenhle filmeček za skouknutí už jenom kvůli těm krásnejm kočičandám, kdyby tam nebyl ten škaredý a zdechlý opičák Lewis byla by na místě i pátá hvězda!

Benedetta (2021)

U mě jeden z nejlepších historických filmů všech dob,Paul Verhoeven jde věcem opět na kost a koukat na dvě nádherný kočičandy jak jsi to rozdavaj je fakt krása.Luxusní historický filmeček se skvělým koncem.

K zemi hleď! (2021)

Pořád ješte nechápu, jak tak skvělí herci co tady hrajou, mohli natočit takovou SRAČKU jakou je tenhle absolutně trapnej film.Dvě hvězdy pouze z milosti.

John Wick 2 (2017)

Další luxusní pokračování kdy je dvojka ještě o něco lepší než jednička. Leon je mrtev ať žije John Wick!

Čarodějnice (2015)

Skvělej mysteriózní film s naprosto užasnym koncem kdy vám bude běhat mráz po zádech,  něco jako Sleepy Hollow ale lepší!

John Wick (2014)

Skvěle natočenej akčňák. Je užasný koukat jse na ty ruský prasata jak chcípaj! Za mě jeden z nejlepších filmů Keanu Reevese.

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad) odpad!

Pitomá,debilní SRAČKA je opravdu hodně slabé slovo!!! A ještě s tím hlavním posouvačem hoven Musilem kterej jse tváří jako kdyby sežral veškerou moudrost světa zmrd jeden kterej to dělá jenom kvůli prachům zaprodanec vyjebanej!!!

Srážka s láskou (2019)

Jako komedie fakt nic moc o totalním zoufalci který jse snaží zbalit pěknou číču.