Telefonní budka (2002)

Úžasně napínavá jednohubka. Těším se, jak si to pustím někdy znovu. Jenom na tom konci se mi něco nelíbilo (nebo zklamalo?). Jak přídu na to co, tak to tu možná napíšu. Dejme tomu, že tak 4,25 :)

Zataženo, občas trakaře (2009)

And that, Charlie Brown, is what boredom is all about. No, dobře, párkrát jsem se zasmál hlavně v první třetině filmu. Zbytek se veze na vlně naprosté tuposti. Jedna a půl s odřenýma ušima. A co by na to řekly děti v Africe?

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První řada je snad to nejlepší, co jsem v americkém seriálu doposud viděl. Zbytek bohužel za zmínku už moc nestojí.

New Yorku, miluji Tě! (2008)

Jak mně Paříž nádherně překvapil, tak mně New York hrozivě zklamal.

Než nás probudí lidský hlas (2002)

Znáte ten pocit, když si z nějakého důvodu vyhlídnete nějaký film; ať už kvůli obsazení, režiséra, traileru nebo jenom kvůli názvu; je to malý, nenápadný film, který moc lidí nezná, a proto ho není lehké někde sehnat a když až po měsících hledání konečně najdete ty správné odkazy, podíváte se na něj a on splní (skoro) každé očekávání, které jste si za ten čas vybudovali? Tak nějak takhle to mám s tímhle filmem.

Gosick (2011) (seriál)

Nadějný začátek vystřídaly nelogičnosti a přitahování za vlasy (a ne v tom dobrém slova smyslu:)) P.S.: Opening se náhodou povedl.

Serenity (2005)

Jestliže jste neviděli ani jeden díl původního seriálu, tak se, prosím, na film nedívejte, nenadávejte na něj a nedávejte mu po jedné hvězdičce. Tenhle skvost si to jistě nezaslouží.

Camp Rock (2008) (TV film) odpad!

And that, Charlie Brown, is what vomiting is all about. S jistotou a čistým svědomím můžu říct: Nejdementnější "film" co jsem kdy viděl.

Počátek (2010)

Mno, o genialitě filmu se dá diskutovat. Nepůvodní myšlenky, sice dost "deep enough", ale stejně nepůvodní, a tuctové, naivní zápletky. Přesto se jedná o nehorázný kus filmařiny, výjimečný na všech filmových frontách. 4,5 Podobný film: Paprika

Iluzionista (2010)

Film je asi o 50 minut delší než by měl být (scéna v myčce aut byla dosti zbytečná). Pěkný konec sice zachraňuje co se dá, ale přichází, jak už to u konců bývá, příliš pozdě.