One Piece: Norowareta seiken (2004)

Docela průměrný a předvídatelný filmík, ale potěšilo mě, že Luffy neníl tím co vyřídí hlavního padoucha.

One Piece (1999) (seriál)

I když je pár věcí, které mě kurewsko otravují, (hlavně fakt, že hrozně málo postav umíra, a to ikdyž je přejede vlak, dostanou párkrát bleskem, atd., většinou zemře jenom někdo z minulosti hlavních postav, ale to se má prý brzy změnit) jedná se o nejlepší anime a vůbec seriál co jsem kdy viděl. Postavy, hudba, dialogy ale hlavně ten příběh je více než geniální. A manga je taky parádní. Oda is GOD! Kaizoku-Ó ni ore wa naru!!!

Klíč (2005)

Působivý horror-thriller, zasazený do depresivního a vidláckého amerického jihu, kde praktikování voodoo je ještě běžné. Na první pohled nic z toho nevypadá nijak originálně, což taky vlastně ani není, ale konec filmu určo překvapí. Mě teda překvapil. Atmosféra by se dala krájet. Divím se, že se John Hurt objevil v takhle divné roli. Neměl v podstatě žádnou kloudno repliku. A Kate je kus!

Lekce řízení (2006)

Bože, jak já takové filmy miluju. Rupert je sympaťák a doufám, že Potterovskému stínu dokáže uniknout.

Opravdově, šíleně, hluboce (1990)

Spíš než Alana, tak bych vyzdvihl výkon Juliet Stevenson. Ona táhla snímek, ale Alan nebyl samozřejmě nikterak špatný. Film s neuvěřitelné kouzelnými a silnými momenty. Doporučuji.

Thelma a Louise (1991)

IMHO filmu by prospělo radikální sestříhání. Zase další klasika, která mě strašně zklamala. Maximálně konec ujde.

To byl zítra flám (2010)

Před dvaceti lety by z tohohle a politické korektnosti byl velký hit.

Nurarihjon no mago (2010) (seriál)

Síla tohoto anime pramení z obrovského světa yokai, plného klanů, bojujících o moc, a všemožných monster a oblůdek (yokai), vycházejících z japonské mytologie. Takže, jestli se vám líbila Miyazakiho Cesta do Fantazie, mohli byste si seriál oblíbit. Příběhem si mě seriál zatím sice nezískal, ale za to má skvělé postavy. Určitě se budu dívat dál. EDIT: Mno, konec docela vyšuměl do ztracena, ale stejně se mi to líbilo. Nepohrdl bych další řadou. Lepší 3.

Iron Man 2 (2010)

Samé obleky na nic jiného se nezmůžou, nikoho vyloženě neštvaly ty stovky mrtvých civilistů a scény bez Starka nefungují. "I want my burd."