TýTý 2013 (2014) (pořad) odpad!

Absolutni vitezka ukazala jak hodnotnou cenou Tytytyty je.

V nitru Llewyna Davise (2013)

Bratry Coenovi mám rád, zkoukl jsem od nich skoro vše, ale tento kousek mě jaksi minul….

Turnaj zabijáků (2009)

asi nejstupidnější role jinak skvělého Roberta Carlylea

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Ten film se měl jmenovat 100 trapných scén v jednom ! Ani takový borci jako Carell s Rockwellem tuhle příšernost nezachránili .

Nejvyšší nabídka (2013)

Jako vždy vynikající Geoffrey Rush jen podtrhl skvělý filmový zážitek. Giuseppe si napsal a natočil opravdu silné drama . Topi, dík za tip :-)

Dítě z Maconu (1993)

Tak po Kuchařovi , zlodějovi……… jsem očekával podobně skvělou brutální podívanou, ale u Dítěte z Maconu to nějak na mě nefungovalo. Nezachránila to ani mlaďoučká Julia , takže zklamání !

Pot a krev (2013)

I když je to ve své podstatě drsnej příběh (skoro se nechce věřit, že je založen na skutečné události), nasmál jsem se víc než u kdekteré komedie . Co dokázali vymyslet (nedomyslet) ti tři vymaštěnci opravdu stojí za zkouknutí 

Pečeť vraha (2003)

A to bylo jako co ? Parodie na kriminálku ? Ale blbá , protože jsem se nesmál. Nechápu tak vysoké hodnocení . Nechutní a hlavně úplně vypatlaní poldové, kteří nakonec ………….., ale spoilerovat nebudu !

Kovář z Podlesí (2013)

Z některých komentářů mě jde hlava kolem. Nejdrsnější „kritici“ by si měli uvědomit, že je to pohádka hlavně pro děti !!

Svět podle Lelanda (2003)

Když pominu klasický americký kecy typu „Promiň zlato, je všechno v pořádku?“ tak se na to dalo koukat..