Zločinec (2008)

Mám rád filmy z vězeňského prostředí a hodnocení nad 80% tedy slibovalo parádní podívanou. O to více jsem byl po skončení tohoto dílka zklamán. V mých očích po všech stránkách slabý snímek nezachránil ani Val Kilmer, kterému přibývající roky a kilogramy evidentně svědčí. Takže velké zklamání a další přeceněný kousek – 35%

Pomsta kameramana (1912)

Vzhledem k datu vzniku nelze hodnotit jinak, než plným počtem * . Wladyslaw Starewicz vytvořil na svou dobu naprosto jedinečný a revoluční snímek, který nemá konkurenci. Kam se hrabe Steven Spielberg s Jurským parkem :) !

Pošta pro tebe (2005) (pořad) odpad!

většinou dement hledá ještě většího dementa ! ještě jsem tam neviděl normálního člověka. A nechápu uchyláky co si jdou sednout do hlediště, ani ty, co na to čučí . Zábava pro devianty a jinak nemocné osoby:) Ve své podstatě asi nejhorší pořad vůbec ! Děkuji, nechci na to koukat !!! Nedávám často odpad, ale tento pořad není ničím jiným .

96 hodin (2008)

Liam Neeson je dostatečně charismatický chlapík aby utáhl celý film. I když by se našlo pár drobností, které nebyly úplně "košér", v celkovém součtu mě pořád vychází parádní podívaná. Od filmu jsem dostal to co jsem očekával: velmi jednoduchý děj s předem jasným koncem dovolil v podstatě úplně vypnout mozek a jenom 90 minut relaxovat u notné porce násilí (Liamovi to vážně šlo dobře :)), okořeněnou několika honičkama v autech. Super relax - 90%

Heroin (1970)

Film, který stojí a padá na hereckém výkonu Jeana Gabina, kterému role stárnoucího farmáře padla jako ulitá. Takže po sérii filmových novinek, kdy jsem nemohl šáhnout po plném hodnocení, u tohoto téměř 40. let starého kousku je dávám s čistým svědomím. Maximální spokojenost !!

Sandokan (1976) (seriál)

Sandokan byl ve své době asi nejpopulárnější televizní postava vůbec. Když jsem chodil do první třídy a jako malej capart dostal od maminky tričko ze Sandokanem, byl jsem štastnej jak blecha :). Vůbec mě nevadilo, že na nekvalitním potisku vypadal spíš jak vodník Česílko :) – takže čistě z nostalgie dávám ****

322 (1969)

Hraný film slovenského režiséra Dušana Hanáka, který zde nezapře svůj sklon k dokumentarismu. Zajímavý snímek i z hlediska jedné z mála filmových hlavních rolí vynikajícího herce, Václava Lohniského. V menších rolích se představili další čeští herci, jako mladičký Josef Abrhám, Jana Švandová, Miroslav Macháček a v epizodce Karel Augusta. Dnes, s odstupem 40 let je film zajímavý také zobrazením dané doby - 70%

Sunshine (2007)

V podstatě mě to nebavilo ! Nesžil jsem se s partičkou hrdinů, takže se nedostavily potřebné emoce, které k takovým snímkům prostě patří. Nic víc, nic míň !

Klan létajících dýk (2004)

Sakra, další asijský film se kterým mám problém. Mrzí mě to, ale nějak se nemůžu ztotožnit s tímto pojetím. Sice vizuálně nadupané, ale to je tak všechno. To ostatní mě bohužel nějak uniká, takže se tímto omlouvám všem asiofilům, ale nemůžu dát víc než 40% - SORRY :)

Východní přísliby (2007)

Hmm, velice syrový snímek. Velká škoda, tak nějak nedotaženého konce, prostě střih a konec. Nebýt závěru šel bych na plný počet *. Mimochodem, ještě se mě nestalo, aby se mě nelíbil film s Naomi W., která opět zahrála skvěle, stejně jako zbytek hlavních představitelů. Viggo, Vincent i "starý pán" byli vynikající ! Takže, když to zhrnu, působivý začátek s prořízlým hrdlem, následně "fénování", stříhání prstíků a parádní bitka v parních lázních ......určitě stojí za vidění.