Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

George Voskovec potěšil, ale celkově mě film nijak zvlášť nenadchl - průměr. Pro mě jednoznačně nejslabší film z top 10 na csfd.

Kámoš k pohledání (2009)

Vtip občas sklouznul do trapnosti, ale celkově jako pohodovka se to dalo. Párkrát jsem se s chutí zasmál a za Lou Ferrigna dávám hvězdičku navíc :)

Svatební košile (1978)

Super kraťas – Pozor, nevhodné pro děti !! :)

Pád do ticha (2003)

Filmy o horolezcích jsou super /tím nemyslím Vertical Limit :) / , ale v tomto případě jsem si zase potvrdil, že film ve stylu dokumentu mě prostě nesedí. Takže trošku zklamání a příště budu volit raději hůře hodnocený K2.

Sherlock Holmes (2009)

Guy Ritchie oproštěn od manželských povinností se vrací mezi režisérskou elitu! Nepatřím mezi ortodoxní fandy "klasického" Sherlocka Holmese, takže jsem si toto netradiční zpracování skvěle užil. Mimochodem i soundtrack nemá chybu !

Věc (1982)

Nestárnoucí Sci-Fi horor, který by byl zajímavým adeptem na remake. S dnešní filmovou technologií a ve 3D by to byl zaručený kasaštyk. Třeba se dočkáme :)

Nic než pravda (2008)

Mírné zklamání !!! Chyběl tomu větší drive ! V podstatě mě držela "při životě" pointa, která mě trošku dorazila. Sice byla překvapivá , ale na druhou stranu teda nechápu , proč .........??

Podoby lásky (1998)

Romantický film ? , nedej bože komedie ?? Tak to ani náhodou !!. Nudně pojatá, místy trapná a psychicky vydírající fraška. Takže nakonec dobré herecké obsazení je jedinou devizou této rádoby romantiky !

Tři prasátka (2008) (seriál)

Tak nám vyrobili nový večerníček a nevypadá to úpně zle a hlavně !! - dětem se to líbilo :), takže dávám pro začátek 3***

Včera, dnes a zítra (1963)

Celkem fádní podívaná u které jsem bojoval se spánkem ! Ve své době stačilo hvězdné obsazení dvou ústředních postav, ale dnes (i když Sophia Loren byla rozhodně kočka) to už nestačí !