Místnost sebevrahů (2011)

Tak to šlo zcela mimo mě ! Asi už jsem na takový témata starej. No nic, aspoň za to že to náš „hrdina“ dotáhl do vítězného konce dávám jednu hvězdu !!

Vzpomínky na budoucnost (1970)

Zajímavý dokument pro Dänikenovi fanoušky i odpůrce , bohužel s hrůzostrašným hudebním doprovodem ! Peter Thomas je asi mimozemšťan (.V.)

Mrtví a neklidní (2013)

skousnu kde co, ale mezi náma zombikama, tohle byla fakt pičovina !!!

Stockholm East (2011)

Tak to sedlo ! Švédi a vůbec sever Evropy tento typ filmu umí na jedničku a znovu mě přesvědčili , že látka z jaké by americká produkce udělala nejspíš romantickou sračku u nás v Evropě umíme mnohem lépe 

Pohádka o princezně Žravěně (2009) (studentský film)

Vynikající a neuvěřitelně vtipná pohádka s dokonalým Milanem Šteindlerem jako vypravěčem !!! Pokud nebudou takový projekty v červených vodách, něco je s naším národem asi špatně :) V tuto chvíli pouhých 65 % (snad to půjde nahoru)

Kontakt (1997)

jsem plný dojmů, nemám slov, úžasný film !!

Sinister (2012)

bál jsem se .............

Příliš hlučná samota (1994)

Není to vůbec tak špatný, jak to podle komentářů vypadá. Knihu jsem četl a řekl bych, že nelehkou Hrabalovu látku se docela dobře povedlo přenést na plátno. Myslím, že stejně většinu rádoby nacionalistů sere, že to nenatočil Jirka Menzel, ale nějaká Věra Caïs .

Win Win (2011)

McCarthyho filmy mě prostě baví a stejně jako u Nezvaného hosta mě mrzelo, že film skončil. A jako bonus, Paul Giamatti předvedl 100% výkon !!