Killeodeului suda (2001)

Dvě třetiny se film táhne od ničeho k ničemu. Vyšumělý příběh o partě zabijáků, který vypadá že spadne hluboko do průměru. Pak ale přijde závěrečná třetina a film vás začne trochu zajímat a je na co se koukat. Bohužel je to trochu pozdě 7/10

Double Tap (2000)

Výborná kriminálka s dobrou atmosférou.

The Sword Stained with Royal Blood (1981)

Sword Stained With Royal Blood. O něco zábavnější než verze z roku 1993. Obvzvláště závěrečný souboj pět na jednoho je výborný. Se divim, že se při tom navzájem nepomlátili.

Smrtící úchylka (2005)

Spíše kriminální, než akční film. V podstatě klasická honba na vraha s jednou akční scénou nazačátku, uprostřed a nakonci. 70%

Duel (2000)

Zábavný film s výbornou Wei Zhao v roli princezny. Vliv scénáristy Jing Wonga (jinak to známého šílence a režiséra) se nezapře.

Ming Ming (2006)

Nevim (nebo spíš se mi nechce) jak to okecat, tak to napíšu bez okrasy: Je to kravina!!!!

Čch' pi (2008)

Co si budeme nalhávat. Není to nejlepší Mistrův film, ale v záplavě historických velkofilmů, které se na nás valí v současné době ze všech stran (nejen z Číny, kde jich vzniká snad více než filmů jiného žánru ;-), je to rozhodně nejlepší z nejlepších. Celkem věrně se drží legendy, takže útočníků je skutečně téměř milion a vypadá velkolepě (chvilkama digitálně, ale to mě zas tak netrápí) a bitvy jsou sympaticky přehledné. Škoda jen toho rozdělení. To mě na filmu vadilo nejvíce. Takže ta jedna hvězdička navíc je s rezervou a vyplývá spíše z mé radosti nad dalším filmem mého oblíbence.

Lady Reporter (1989)

Není to špatné, ale radši si pusťte první díl 70%

Qi xiao fu (1988)

Anglický název: Painted Faces Film vypráví o výchově mladých herců v čínské opeře. Jde o vzpomínky těch borců, které dnes všichni obdivujeme - Jackie Chan, Sammo Hung, a Yuen Biao. Rozhodně doporučuji shlédnout, protože nejenže je to zajímavé, ale navíc je to i výborné.