Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)

Jelikož jsem viděl film i Cowboye Beebopa, tak musím říct, že tenhle kousek je o něco slabší. A 2nd GIG je lepší než 1st GIG.

Crossroads (2002)

Myslim, že za začátek, kdy tam Britney poskakuje v těch kalhotkách si to jednu hvězdičku zaslouží

Čistá práce (2008)

Není to čistých 5, spíš 8.5/10 ale stejně zaokrouhlim nahoru, protože Statham je drsňák a opravdu jsem se u sledování tohoto filmu pobavil.

Le Mans (1971)

Óda na rychlá kola. Nejlepší z nejlepších. Tak nějak by se dal okomentovat tento film. Pro fanoušky historie automobilových závodů je to naprostá extáze. Nádherné záběry nádherných aut v dobách, kdy elektronika ještě neovládala závodní auta. Auta jsou navíc řízena tehdejšími legendami závodních okruhů a samotným Stevem a je to zatraceně znát. Tohle nejsou žádná digitální auta. Nechtějme vědět, jak by podobný film vypadal v dnešní době.

Cokoliv (2003)

Ty tři jsou za bradavky prosvítající skrze tričko Christiny Ricci....i když má jen dvě :-)

Mlha (2007)

Konec mě opravdu rozesmál. Dobrej příklad černého humoru :-) To dokáže zkazit den (myslím ta situace, ne film - ten je vcelku ucházející).

P.S. Miluji Tě (2007)

Nemusim ubulený limonády, ale tahle se dala ukoukat v pohodě. Čtvrtá hvězdička utekla opavdu jen o ta pověstná prsa vietnamské sprinterky. Kdyby Butler alespoň po titulkach zařval This is End, tak by to bylo za 4*.

Americký táta (2005) (seriál)

Simpsonovi měli Homera, Futurama Bendera, South Park Cartmana, Family Guy Stewieho. Tady mi jaksi chybí jedna nářezová postava, kterou bych mohl citovat od rána do večera. Občas něco zahlásí Stan (táta), ale prostě to neni ono. Nejhorší z výše zmíněných seriálů. Bez debat. 7/10

Italské prázdniny (2003)

Pustil jsem si to v TV jako kulisu a po dvou hodinach jsem zjistil, že jsem z toho nespustil oči. Je to tupé, herci jsou strašní, ale na druhou stranu si to na nic nehraje. Je to proste jen vymejvárna hlavy vhodná na víkendové odpoledne.