Fontána (2006)

Pekný príbeh o sile lásky...

Kontrakt (2006)

Zbytočný film.

Odvlečen (2007)

Pútavý a inteligentný film s podmanivými hercami a ešte neskutočnejšou Meryl, ktorá ma tentoraz presvedčila, že aj takáto úloha je pre ňu totálna hračka (áno, úplná politická zmija:).

Paranormal Activity (2007)

Nevyužitý potenciál gradácie napätia - väčšina vecí bola iba naznačených, škoda, že neboli dotiahnuté do konca...

V kómatu (1978)

Keď som bola malá, tak som sa pri pozeraní tohto filmu neskutočne bála. Pamätám sa, že atmosféra bola taká hustá, že som mala problém film dopozerať:) a tie strašidelné interiéry a exteriéry... Škoda, že sa v dnešnej dobe nenatáčajú takéto silné thrillery a mystery filmy častejšie. (A dnes len potvrdzujem môj starší komentár a hodnotenie!)

Everest – Juzek Psotka (2008)

Ťažko sa hľadajú slová po zhliadnutí tohto úžasného dokumentu. Ked vidíte niečo tak jednoduché a krásne, dojímavé a inšpiratívne, tak vám napadne, že všetky vaše problémy sú len maličkosti... A tohoto sa držal aj sám Juzek. Bez pochýb, jeden z najväčších slovenských horolezcov!

Kalifornie (1993)

Prvá polovica filmu bola fajn a pútavá, avšak potom to šlo dolu kopocom a film sa stával čoraz hlúpejším. A neskutočne ma vytáčalo, ako debilne sa dva hlavné "charaktery", Adele a Early, správali! Jednoznačne vyhrali v mojej súťaži o "Najhlúpejšie správanie sa filmovej postavy" :)

Muž na laně (2008)

Tak na toto som pozerala s otvorenými ústami!:) Úplne očarujúci dokument, plný vášne a odhodlania, s akým som sa ešte nikdy v živote nestretla. Bomba!

Invaze (2007)

Ja nemám s čím porovnávať, bolo to ako milá novinka, ktorá potešila a preto som príbeh dosť dobre prežívala (zimomriavky, napätie a očakávanie, čo sa ide stať). Trochu menej akcie a mohlo to byť ešte o čosi lepšie.

Zbožňuju prachy! (2006)

Rozhodovanie medzi 3 - 4, nakoniec dám viac. Zvláštny film. A nebudem písať to isté, čo tu bolo spomenuté už viac krát, dodám len, že sa mi tento film páčil. K môjmu prekvapeniu mi nevadilo pomerne pomalé tempo a v poslednej dobe sa uisťujem, že Jennifer Aniston patrí k tým lepším herečkám.