Proroctví (2009)

Viac dať nemôžem. To mysleli tvorcovia naozaj vážne? Tak nelogický a hlúpy film som nevidela už pekne dlho. Viem, že veľa užívateľov spomína vydarené efekty, avšak mne sa zdali ako lacné nepodarky. A k tomu absolútne nesympatický hlavný "hrdina". Prepadák.

Alkohol horší než extáze? (2008) (TV film)

Keďže je to nový dokument, tak som bola celkom nemilo prekvapená, pretože veľa nových informácií (tých všeobecných, nie čo sa týka užívania v UK) sa o daných drogách nedozviete.

Prokletý klub (2009)

Chytľavé, dynamické aj dojímavé. Super športová dráma. Odporúčam fandom futbalu, športu ako takého ale najmä kvalitného filmu. Michael Sheen ma výrazne zaujal už vo filme Duel Frost/Nixon. Je to talent.

Temnota (2002)

Nebyť tých priblblých dialógov (totálne drísty!), tak je to pozerateľné. Ale vážne, keby v celom filme nebolo jediné hovorené slovo, tak by som asi zvýšila hodnotenie.

Nesnesitelná lehkost bytí (1988)

Neuveriteľne dlhý film. Pôsobil by na diváka aj keby bol o pol hodinu kratší, ale inak fajn.

Milenci (2008)

Nevtieravý a totálne obyčajný príbeh, ktorý pôsobí neobyčajne vďaka hercom. Nájdu sa tu aj silné, emóciami a iskrením nabité scény, ale stále som mala pocit, že nebyť práve týchto hercov (najmä teda ústrednej dvojice), tak je film o niečom úplne inom. Talentovaného a svojského Phoenixa mám rada, ale tu si ma získal na svoju stranu ešte viac. Scény s ním tu majú neuveriteľlné čaro... A bude ho veľká škoda, ak naozaj skončí s herectvom.