• Pohádka

Stíny v mlze - Série 1 (2022) (série) odpad!

Petra Špalková a hlavní role? Jedna z našich nejhorších hereček s kamennou tlamou téměř ve všem. Ještě hůř než hraje, čte knihy. Její načtení knihy o Edith Piaf je něco neuvěřitelného.

Buchty po ránu (2023) (pořad) odpad!

Zapla jsem omylem v domění, že to je Pečení na neděli. Maršálek tlačící smích až z paty a Bebarová hrající si na blbku. ODPAD!

Blanka Matragi (2024) (TV film)

Nádhera je vše co tvoří. Jinak jako člověk dle dokumentu, na mě působí jako panovačná, sebestředná, nepříjemná a bezcitná ženská. Moc mě udivuje, že s takovým vkusem pro krásu si vyzrůdila obličej tak, že téměř může konkurovat  Donatelle Versace. Smutné, jak některé ženy neumí stárnout.

Smysl pro tumor - Epizoda 1 (2024) (epizoda) odpad!

Fakt jsem se dívala na Čt a ne na Primu nebo Novu? Za mě nekoukatelný, depresivní, s herci druhé kategorie....někdy i třetí, slepence tupých dialogů se dohání šukačkama. Jak to bude dál mě vůbec nezajímá.

Vánoční příběh (2022)

Docela mě to bavilo. To bude asi tím, že nikdo neměl rakovinu, jak to v českých komediích zhusta bývá, nebyla tam Dyková a kníkající Geislerová a hudbu nedělal Ondřej Tiffany Gregor Brzobohatý.

Silvestr – pořád nás to baví (2023) (pořad) odpad!

Já ten pořad beru jako potvrzení mého názoru, že asi od půlky 90 let to jde s humorem a výkony rádoby umělců z kopce. Zakončení této trapárny pitvořením Petry Nesvačilové, Radka Holuba a Michala Isteníka mě utvrdilo, že dno má ještě sklep.

Klíč svatého Petra (2023) (TV film) odpad!

Pane Janáku, byl to průser, pod vaším vedením jsou poslední dobou i celkem dobří herci špatní nebo průměrní. Korunu tomu dává princezna, mluvící dikcí 21 století, netalentovaná, špatná neherečka, špulící pusu a různě se pitvořící....sakra to není na hlavní roli, to je tak akorát na mávání šátkem někde v davu. Nezajímá mě, jak to dopadlo a už nikdy to nechci vidět. Pro mě odpad.

Český Slavík 2023 (2023) (pořad) odpad!

Falešně zpívající Vondráčkovou jsem slyšela a přepnula, to se nedá.

Táta v nesnázích (2023) (seriál)

69%?? To nikdy nepochopím, 69% takové ubohosti.

Jak přežít svého muže (2023) odpad!

Nesoudnost, natočit s béčkovými a céčkovými "herci" hodinu a půl dlouhou "komedii". Ani jeden z učinkujících nemá na to, aby utáhnul 30 minutovou mikrokomedii, ani jeden.