• Pohádka

Dobré ráno, Brno! - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Že moderátoři Dobrého rána jsou vesměs chudáci, kteří dávají důraz na to, jak vypadají, než na to aby se nejevili jako debilové, je celkem jasné. To ví každý, kdo si pořad párkrát pustil. Člověk se aspoň zasměje, když rosnička mluví o vaření a říká "káááápary" nebo další oznamuje divákům, že d’Artagnana hrál kdysi Gérard Marais a nikdo jí neopraví, protože zbývající spolupracovníci jsou podobně vymaštění jako ona. Tihle lidi si zasloužili mít seriál o sobě a své práci.:D

Zátopek (2021)

Další z filmů, ke kterému se už nikdy nevrátím.

Přání Ježíškovi (2021) odpad!

Čím víckrát se upadne nebo odněkud spadne, tím víc komedie.

Krakonošovo tajemství (2022) (TV film)

Líbilo se mi to, ale....... Na pohádku zbytečně unylý, ponurý a tááááhnoucí se, takový bez života. Nad vodou to držel Sokol. Jedno vím určitě, nikdy si to už nepustím.

Anděl Páně 2 (2016)

Mohl by někdo vysvětlit Brzobohatýmu, že Karel Svoboda z něj nebude i kdyby se postavil na hlavu? Hudbu pro jedničku složil Miloš Bok, škoda, že ne i pro dvojku.

Tajemství staré bambitky 2 (2022) odpad!

Hudba jako oslí můstek, hlasitá hudba přes dialogy, naprosto debilní písničky. Sakra proč se z každé nové pohádky snaží tvůrce udělat muzikál nebo "symfonii" s pohyblivými postavami? Celý muzikálový patlal Noid ať jde do zadele, stejně tak režisér. Když budu chctít koncert, půjdu na koncert, když budu chtít muzikál, půjdu na muzikál, já chci pohodovou pohádku a ne hlučný fidlající paskvil, kde je víc rambajzu než dialogů. Vypínám.